Reklama

Reklama

Dariusz Łukawski odchodzi z TVP po 26 latach

Dariusz Łukawski po 26 latach odchodzi z Telewizji Polskiej - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. W ostatnich latach był wiceszefem redakcji publicystyki w TVP2.

Dariusz Łukawski po 26 latach odchodzi z Telewizji Polskiej - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.  W ostatnich latach był wiceszefem redakcji publicystyki w TVP2.
Dariusz Łukawski przez lata związany był z "Panoramą" /AKPA

"W piątek późnym popołudniem 'poproszono' mnie, żebym rozstał się z firmą. Tak też uczyniłem zawierając stosowne porozumienie. Zostawiam tu 26 fantastycznych lat"- Łukawski napisał na Facebooku.

Dariusz Łukawski odpowiedzialny był za zdjęty z ramówki TVP program "Tomasz Lis na żywo", pełnił też redakcyjną pieczę nad inną publicystyczną propozycją Telewizji Polskiej - "Warto rozmawiać" Jana Pospieszalskiego. Łukawski był również odpowiedzialny za organizację transmisji dziesięciu finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przygodę z TVP rozpoczynał w 1990 roku jako stażysta w "Teleexpressie".

Reklama

Przez lata związany był z "Panoramą". W informacyjnym programie TVP2 pracował jako reporter, prezenter oraz wydawca.  "3 tys. materiałów, ok. 2 tys. wydań programu i satysfakcja, kiedy więcej widzów wybierało 'Panoramę' niż 'Wiadomości'"- wspomniał Łukawski na Facebooku.

INTERIA.PL/Wirtualnemedia
Dowiedz się więcej na temat: Dariusz Łukawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL