Reklama

Reklama

Danuta Holecka zniknęła z "Wiadomości" TVP. Jest komentarz!

Danuta Holecka od kilku tygodni nie pojawia się na antenie TVP. Fakt ten wywołał wiele spekulacji. Czyżby nadchodziły zmiany w zespole "Wiadomości"?

Danuta Holecka

Danuta Holecka rozpoczęła pracę w Telewizji Polskiej w 1993 roku, wygrywając konkurs na prezentera.

Najpierw przygotowywała relacje z obrad Senatu, później zaczęła pojawiać się w porannych i wieczornych "Wiadomościach". Teraz prowadzi główne wydanie programu, jest szefową serwisu informacyjnego TVP1 oraz gospodynią "Gościa Wiadomości".  

Danuta Holecka nieobecna na antenie

Danuta Holecka tygodniami regularnie występowała na antenie TVP, jednak od końca kwietnia nie pojawiła się przed kamerami, a główne wydania "Wiadomości TVP" prowadzili Ewa Lewandowska i Michał Adamczyk.

To spowodowało liczne spekulacje w kwestii hipotetycznych zmian wśród członków "Wiadomości" TVP. Jeden spośród pracowników telewizji zaprzeczył jednak tym doniesieniom. 

Reklama

"Na pewno nic złego się nie dzieje, Holecka korzysta z przysługującego jej wypoczynku i wkrótce wróci na ekrany" - powiedziała osoba związana z TVP w rozmowie z "Wirtualnymi Mediami". 

Doniesienia w rozmowie z "Faktem" skomentowała także sama zainwestowana. "Jestem na urlopie. Każdy czasem musi odpocząć. Uspokajam. Wracam do telewizji niebawem" - powiedziała Holecka.INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje