Reklama

Reklama

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami": Wirująca energia

Czeka nas niewątpliwie jeden z najbardziej emocjonujących sezonów show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Każdy z jego bohaterów musi nie tylko walczyć ze swoimi słabościami na treningach. Chodzi o to, by popisać się na parkiecie przed milionami widzów, prezentując klasę oraz energię, ale także to, co jest najważniejsze - że tańcem można się bawić i wyrażać całą gamę emocji.

Jurorzy "Tańca z Gwiazdami" - Andrzej Grabowski, Iwona Pavlovic, Beata Tyszkiewicz i Michał Malitowski

Powabne i piękne, smukli i przystojni - tacy w skrócie są uczestnicy czwartej edycji show!

Ze szklanego ekranu

Jak zawsze bardzo silną grupę "wystawia" środowisko aktorskie. W tym roku przekrój będzie naprawdę szeroki. Na parkiecie zobaczymy m.in. słynną Marysię z "M jak miłość", czyli Małgorzatę Pieńkowską. Do tańca poprowadzi ją Stefano Terrazzino, który doskonale zna smak zwycięstwa. To on wytańczył Kryształową Kulę z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz. Czy to samo zrobi z obecną partnerką? Zobaczymy...

Reklama

Świat aktorski reprezentować będzie także Anna Cieślak, znana m.in. z roli Joasi w "Na Wspólnej". Ona również wystąpi z doświadczonym tancerzem - Rafałem Maserakiem. Jesteśmy więc pewni, że przygotowana będzie perfekcyjnie! To grono zamyka Magdalena Lamparska, którą mogliśmy niegdyś oglądać w roli sympatycznej recepcjonistki "Hotelu 52". Jej partnerem będzie 23-letni Kamil Kuroczko, mierzący 180 cm, który jest specjalistą w tańcach standardowych i latynoskich.

Ostatnia gwiazda znana ze szklanego ekranu to przesympatyczna pogodynka Polsatu - Małgorzata Tomaszewska-Słomina. Nazwisko po ojcu - słynnym bramkarzu z Wembley Janie Tomaszewskim - zobowiązuje! Jesteśmy więc pewni, że Pani Małgorzata da z siebie wszystko! Pomoże jej w tym wytrawny instruktor i partner - Robert Kochanek.

Wokalistki w natarciu

W tej edycji zobaczymy na parkiecie dwie wokalistki. Jedną z nich jest najsłynniejsza Słowianka, czyli Cleo. Podobno taniec towarzyski był w dzieciństwie jej marzeniem, który dzięki show może zrealizować. Niewątpliwie w ewolucjach na parkiecie będzie jej pomagać poczucie rytmu, które wyniosła z estrady, co nie znaczy że jest to duże ułatwienie. Ma jednak u swojego boku bardzo wymagającego nauczyciela - Jana Klimenta, który potrafi okiełznać słowiańską energię i przekuć ją w sukces! Druga tańcząca piosenkarka to także pełna młodzieńczego zapału artystka! Ewelina Lisowska "rozpędzi się prosto w stronę Słońca", jak mówi tekst jej piosenki, wraz z Tomaszem Barańskim. Czujemy, że będzie to wyjątkowa współpraca, bo trener specjalizuje się w bardzo żywiołowym stylu jazzowym.

Panowie w dobrych rękach

A kogo z gwiazdorów zobaczymy na parkiecie? Listę niech otworzy sportowiec, olimpijczyk, wicemistrz świata z 2006 r. w siatkówce - Łukasz Kadziewicz. Partnerować mu będzie Agnieszka Kaczorowska, która w trzeciej edycji doprowadziła do zwycięstwa Krzysztofa Wieszczka. Trzymamy kciuki, by był to szczęśliwy omen! Przekonamy się także, jak tańczy wokalista, kompozytor, autor tekstów i multiinstrumentalista Sławek Uniatowski. Jemu także, podobnie jak jego koleżankom z branży, pomoże wyczucie rytmu, ale nauki kroków przypilnuje bardzo wymagająca Magdalena Soszyńska-Michno. Tancerka była kiedyś partnerką turniejową Rafała Maseraka, z którym dwukrotnie wywalczyli prestiżowe tytuły w tańcach latynoamerykańskich.

Wsparcie fanek

Podobnie jak wśród pań, także panów dumnie reprezentować będą w "Tańcu z gwiazdami" aktorzy. Popisze się przed milionami widzów m.in. Rafał Mohr. W serialu "Pierwsza miłość" gra czarny charakter - Igora, jednak widać po treningach, że potrafi się cieszyć tańcem jak dziecko! Duża tu zasługa wiecznie uśmiechniętej, profesjonalnej partnerki - Niny Tyrki, która potrafi przekazać specyfikę poszczególnych stylów tańca. Zresztą w show zobaczymy także innego aktora z "Pierwszej miłości" - Patryka Pniewskiego. Chłopak ma atut, który przyda się w momencie głosowania - jest bożyszczem nastolatek, a one na pewno wesprą idola. Miejmy nadzieję, że nie będą jednak zbyt zazdrosne o trenerkę Waleriję Żurawlewą! Aktorską grupę tancerzy zamyka Artur Pontek. W serialu "Ojciec Mateusz" gra niepozornego policjanta. Jednak po oficjalnej prezentacji par możemy zaświadczyć, że bardzo pewnie czuje się, wirując z Natalią Głębocką!

Niezawodni

Każda edycja show to nowe emocje, wyzwania i tańczące gwiazdy. Jest coś jednak niezmiennego. To niezawodne jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Program poprowadzą oczywiście Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz.

Pierwszy odcinek nowej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" już w najbliższy piątek, 11 września.

Wojciech Skrok

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje