Reklama

"Dance, Dance, Dance": Wiktoria Gąsiewska cała we łzach! Co się stało? [wideo]

Wiktoria Gąsiewska przeżywa załamanie na planie tanecznego show TVP2 "Dance, Dance, Dance"? Wideo nie pozostawia żadnych wątpliwości. Zobaczcie, z czym na próbie młoda aktorka nie mogła sobie poradzić!

Wiktoria Gąsiewska cała we łzach

Wielkich emocji w "Dance, Dance, Dance" ciąg dalszy. Uczestnicy od prawie dziesięciu tygodni bezustannie uczą się choreografii ze znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali.
Im bliżej finału, w którym zmierzą się ze sobą dwie pary, tym więcej napięć pojawia się podczas treningów. Ostatnio z emocjami nie poradził sobie Emil Gankowski, a teraz nerwowo nie wytrzymała Wiktoria Gąsiewska.

"Najwidoczniej nie potrafię tańczyć i tyle... Płaczę, bo jestem wkur... sama na siebie, że nie robię tego tak, jakbym chciała zrobić" - wydusiła z siebie zapłakana Wiktoria, która w programie występuje razem z Adamem Zdrójkowskim.

Reklama

Z zażegnaniem kryzysu próbowała pomóc uczestniczce choreografka Katarzyna Mieczkowska, która przez ostatnie dni pracowała z Wiktorią Gąsiewską. 

"Nie możesz się poddawać. To jest tak jakbyś biegła maraton i na 41. kilometrze stwierdziła, że nie dasz rady. Zostało nam mało czasu, ale to jest moment na to, żeby docisnąć" - mobilizowała Mieczkowska.

Niestety, nawet słowa otuchy instruktorki tańca nie były w stanie uspokoić Wiktorii.

Czy negatywne emocje zawładną Wiktorią Gąsiewską podczas sobotniego występu?

Przypomnijmy, że w tanecznym show oglądamy jeszcze cztery pary:
Wiktorię Gąsiewską z Adamem Zdrójkowskim
Marcelinę Zawadzką z Rafałem Maślakiem
Patricię i Victorię Kazadi
Katarzynę Dziurską i Emila Gankowskiego.

Ich popisy taneczne oceniają jurorzy: Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz. Program poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel.

Kto pożegna się w tym odcinku z "Dance, Dance, Dance"? Przekonamy się już w najbliższą sobotę, 30 marca, w TVP2.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dance Dance Dance TVP | Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama