Reklama

"Dance Dance Dance": Roksana Węgiel o relacjach z rodziną

Mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię - zdradza Roksana Węgiel, która już w najbliższym odcinku "Dance Dance Dance" będzie walczyła o miejsce w wielkim finale.

Mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię - zdradza Roksana Węgiel, która już w najbliższym odcinku "Dance Dance Dance" będzie walczyła o miejsce w wielkim finale.
Mama jest moją najlepszą przyjaciółką - wyznaje Roksana Węgiel /Natasza Młudzik / Waldemar Kompała /TVP

Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak są najmłodszymi uczestniczkami trzeciej edycji tanecznego show TVP2. W półfinałowym odcinku, który widzowie zobaczą już w najbliższą sobotę, młodziutka wokalistka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swoich rodzicach. W naszym materiale wideo możecie nie tylko usłyszeć, co o mamie i tacie mówi Roksana Węgiel, ale także zobaczyć najmłodszego brata piosenkarki, Tymoteusza i ich mamę.

"Tak naprawdę mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię. Tata również o mnie zawsze dbał. Takie wsparcie jest najlepsze i na maksa to doceniam" - wyznała Roksana Węgiel.

Reklama

Młodziutka wokalistka zdradziła także, że to właśnie mama jest powiernikiem jej tajemnic i najważniejszą ostoją w życiu. "Mama jest moją przyjaciółką, z która zawsze mogę porozmawiać na każdy temat" - mówi uczestniczka trzeciej edycji "Dance Dance Dance".

Okazuje się, że ogromna popularność Roksany spadła na całą rodzinę jak grom z jasnego nieba. "Nie spodziewaliśmy się, że kariera Roksanki rozwinie się w tak błyskawicznym tempie. Roksanka jest bardzo ambitną dziewczyną, ale jest też bardzo wrażliwa" - mówi w naszym materiale mama wokalistki.

Przypomnijmy, że w sobotę na multimedialnej scenie "Dance Dance Dance" wystąpią trzy duety - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Ola Nowak i Damian Kordas. Do wielkiego finału przejdą tylko dwie pary. Z programem pożegna się duet z najmniejszą liczbą punktów.

Półfinał trzeciej edycji tanecznego show już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dance Dance Dance | Roksana Węgiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy