Reklama

Reklama

"Dance, Dance, Dance": Kto wszedł do ćwierćfinału? Było sporo łez [wideo]

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak pożegnali się w sobotę, 30 marca, wieczorem z programem "Dance, Dance, Dance". Tak emocjonalnego odejścia pary nikt się nie spodziewał. Zobaczcie!

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak pożegnali się w sobotę, 30 marca, wieczorem z programem "Dance, Dance, Dance". Tak emocjonalnego odejścia pary nikt się nie spodziewał. Zobaczcie!
Uczestnicy programu "Dance, Dance, Dance" czekają na werdykt jurorów /Jan Bogacz/TVP /materiały prasowe

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak mimo świetnego występu w duecie i energicznej solówce Mistera Polski, przegrali walkę o ćwierćfinał z Katarzyną Dziurską i Emilem Gankowskim zaledwie o pół punktu.

Tuż po ogłoszeniu werdyktu na twarzach jurorów i uczestników tanecznego show TVP2, zaczęły pojawiać się łzy, co możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Jak decyzję jurorów przyjęli Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak?

"Dziękuję za wielkie wsparcie i każde słowo, jakie usłyszeliśmy w tym programie. To budowało nas i powodowało, że przełamywaliśmy kolejne bariery. Cieszę się, że miałam szansę być częścią tego projektu. To bez wątpienia jeden z najbardziej emocjonujących programów, w jakim brałam udział" - powiedziała prezenterka.

Reklama

"Jestem szczęśliwa, że mogłam brać udział w 'Dance, Dance, Dance' z Rafałem. Dziękuję mu za każde dobre słowo, za uśmiech i milion powodów do radości" - dodała wzruszona Marcelina Zawadzka. 

"To była wspaniała przygoda, która skończyła się w - mam wrażenie - najlepszym momencie. Już jako tata [syn Rafała Maślaka, Maksymilian, przyszedł na świat w piątek, 29 marca - red.] cieszę się, że mogłem być u boku Kamili w ostatnich dniach przed przyjściem na świat naszego synka. Chcę bardzo podziękować Marceli. Stała się dla mnie siostrą, której nigdy nie miałem. Przeszliśmy wiele i wiele się od siebie nauczyliśmy. Przyjaźń to największa wygrana, jaką mogłem sobie wymarzyć w tym programie" - komentował odejście z programu Rafał Maślak.

"Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników! Wiemy jak wiele serca, energii i poświęcenia wkładają w występy na scenie. Wszystkim należy się wielki szacunek za ich wytrwałość i waleczność" - dodali Zawadzka i Maślak.  

Para zdecydowała, że nagroda pieniężna, w wysokości 10 tys. zł, trafi na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Przypomnijmy, że o udział w wielkim finale pierwszej polskiej edycji "Dance, Dance, Dance" walczyć będą Wiktoria Gąsiewska i Adam ZdrójkowskiPatricia i Victoria Kazadi oraz Kasia Dziurska i Emil Gankowski.

W kolejnym, ćwierćfinałowym, odcinku wszyscy uczestnicy zatańczą w duecie oraz zaprezentują solowe choreografie. Kto wypadnie najlepiej? Przekonamy się już w przyszłą sobotę, 6 kwietnia, w TVP2.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dance Dance Dance

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL