Reklama

"Dance, Dance, Dance": Jak TVP komentuje zmiany w programie? Odpowiedź bez odpowiedzi

Sporo zamieszania zrobiło się w ostatnich dniach wokół programu "Dance, Dance, Dance". Po tym, jak Anna Mucha została odsunięta jako juror od tanecznego show, a Tomasz Kammel przestał być prowadzącym, Interia wysłała prośbę do Telewizji Polskiej o komentarz w tej sprawie. Jaką otrzymaliśmy odpowiedź z TVP, zarządzanej przez prezesa Jacka Kurskiego?

Jurorzy drugiej edycji "Dance Dance Dance": Anna Mucha, Ida Nowakowska i i Robert Kupisz. Kim będą jurorzy w edycji trzeciej?

Zapytaliśmy Zespół Rzecznika TVP o kilka kwestii związanych z trzecią edycją programu "Dance, Dance, Dance".

Reklama

Poprosiliśmy o komentarz w sprawie wpisu Anny Muchy na Instagramie o tym, że nie będzie już jurorką w programie TVP "Dance, Dance, Dance". Zapytaliśmy, dlaczego aktorka nie będzie już w gronie jurorów programu? Chcieliśmy również dowiedzieć się, czy znany jest nowy skład jury trzeciej edycji "Dance, Dance, Dance"? Zależało nam również, aby TVP odniosła się do nieobecności Tomasz Kammela w programie - skąd zmiana prowadzących?

Jaką odpowiedź otrzymaliśmy na nasze pytania? Oto komentarz TVP - prezentujemy tekst w całości.

"Program rozrywkowy "Dance, Dance, Dance" od początku wzbudza wiele emocji. Tak jest również w przypadku najbliższej edycji. Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, uczestnicy ostatniej edycji "Dance, Dance, Dance" i prowadzący "Pytanie na śniadanie". Nazwiska jurorów widzowie poznają już niebawem.
Pozdrawiamy
Zespół Rzecznika TVP S.A.".

Jak można przeczytać, Telewizja Polska nie odpowiedziała na żadne nasze pytanie...

Na razie nie wiadomo, kto zasiądzie w fotelach jurorskich. Jasne jest, że do show nie wróci Anna Mucha. W poniedziałek aktorka opublikowała post na Instagramie, w którym napisała, że Telewizja Polska odsunęła ją od programu.

"Niestety właśnie dowiedziałam się, że decyzja "zarządu TVP" [w zarządzie TVP zasiadają dwie osoby: Jacek Kurski jako prezes oraz Mateusz Matyszkowicz jako członek zarządu - red.] moja przygoda z tym programem została przerwana. (...) Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji" - napisała Mucha.

Być może fakt, że Anna Mucha wspierała Strajk Kobiet i uczestniczyła w protestach na warszawskich ulicach, spowodował, że TVP postanowiła zakończyć z nią współpracę. Czy to decyzja prezesa Jacka Kurskiego - nie wiadomo.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dance Dance Dance TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje