Reklama

Reklama

"Dance Dance Dance": Bracia Jonkisz wracają po wpadce

Po trudach w poprzednim odcinku Rafał i Krzysztof ponownie zatańczą na scenie "Dance Dance Dance". Bracia nie ukrywają, że przygotowania do duetów piątego odcinka były dla nich bardzo trudne.

Po trudach w poprzednim odcinku Rafał i Krzysztof ponownie zatańczą na scenie "Dance Dance Dance". Bracia nie ukrywają, że przygotowania do duetów piątego odcinka były dla nich bardzo trudne.
"Dance Dance Dance": Jak bracia Jonkisz poradzą sobie po wpadce w poprzednim odcinku? /TVP

W poprzednim odcinku "Dance Dance Dance" Krzysztof Jonkisz w trakcie występu zszedł ze sceny i produkcja musiała wstrzymać zdjęcia. Ostatecznie młodszy brat Rafała wyszedł na scenę i zatańczył układ od początku do końca, udowadniając tym samym, że nigdy nie wolno się poddawać.

W trakcie przygotowań do wspólnego występu w piątym odcinku, który zobaczymy już dziś o godz. 20.35 w TVP2, braciom cały czas towarzyszyły wspomnienia ostatnich wydarzeń, co wpłynęło na przygotowania nowej choreografii.

"Gorszy dzień" - wspominał wyraźnie przygnębiony Rafał Jonkisz. "Ten czwarty odcinek zadziałał tak, że piąty nie będzie tak prosty, jak do tej pory" - dodał Krzysztof Jonkisz

Reklama

Młody akrobata nie ukrywał także, że wyciągnął lekcję z wydarzeń poprzedniego odcinka. 

"To wszystko nauczyło mnie, że mimo trudnych chwil można stanąć na nogi" - wyznał 19-latek. 

Do tych słów postanowił odnieść się Rafał Jonkisz. "Zrobiłeś tak świetną robotę, że mam wobec ciebie dług i muszę zrobić jeszcze lepszą. Dla ciebie" - powiedział. 

Nie tylko Rafał jest zdania, że wychodząc ponownie na scenę Krzysiek wykazał się ogromną siłą i wytrwałością. 

"W życiu mamy wiele trudnych sytuacji, które nas zatrzymują. Ważne jest to, co z tym zrobimy. Możemy się poddać ale warto się z tym zmierzyć, pokonać lęki, słabości, kompleksy. Wtedy właśnie się rozwijamy. Cieszę się, że Krzyś dał sobie taką szansę" - mówi Robert Kupisz.

"Krzysiek to prawdziwy fighter. Ostatni odcinek to potwierdza i świadczy o wielkiej sile charakteru tego chłopaka. Myślę, że wielu z nas na jego miejscu, przy takiej presji, obecności kamer, świadomości że bierze udział w konkursie, programie emitowanym w prime timie, zwyczajnie by odpuściło. Wielki szacunek dla niego oraz brawa za stalowe nerwy i determinację" - ocenia choreograf Tomasz Prządka, który wspólnie z Krzysztofem pracował na układem z poprzedniego odcinka.

Jak ogromne emocje towarzyszące braciom Jonkisz podczas przygotowań wpłyną na ich wspólny występ na scenie "Dance Dance Dance"? Odpowiedź już dziś o godz. 20.35 w TVP2. Przypomnijmy, że już o godz. 20 zostanie wyemitowany specjalny odcinek "Dance Dance Dance The Best Of", w którym Rafał i Krzysiek Jonkisz odwiedzą swój rodzinny dom. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dance Dance Dance

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL