Reklama

"Dance Dance Dance": Anna Mucha śpiewa Kasi Stankiewicz

W sobotni wieczór widzowie po raz kolejny będą mogli śledzić zmagania uczestników drugiej edycji show "Dance Dance Dance". Choreografie ze znanych na całym świecie wideoklipów zaprezentuje sześć duetów, wśród nich Katarzyna i Anna Stankiewicz, które w pierwszym odcinku zdobyły najmniejszą liczbę punktów.

"Ja uwielbiam ją"? Anna Mucha śpiewa Kasi Stankiewicz piosenkę "Ona tańczy dla mnie"

Podczas oceny ich pierwszego występu Anna Mucha stwierdziła, że Katarzyna Stankiewicz zbyt mocno dystansuje się do programu przez co nie prezentuje tanecznych umiejętności na takim poziomie jakby mogła. W drugim odcinku jurorka wróci do wydarzeń sprzed tygodnia.

Reklama

"Kaśka, przynajmniej dwa bezsenne wieczory spędziłam po tym, co się wydarzyło w zeszłym tygodniu... Pomyślałem sobie, że każdy z nas ma jakieś ograniczenia, czy to fizyczne, psychiczne, czy jakiekolwiek" - zacznie ocenę występu sióstr Stankiewicz Anna Mucha. 

"Pomyślałam sobie, że ty tańczysz tak, jak ja śpiewam" - doda po chwili, po czym wstanie i zaśpiewa fragment utworu "Ona tańczy dla mnie" zespołu Weekend. 

Po prezentacji wokalnych umiejętności Anna Mucha poprosi Katarzynę Stankiewicz o ocenę jej występu. 

"Pozwólcie, że ja tego nie ocenię" - zakomunikuje wokalistka zespołu Varius Manx.

Przypomnijmy, że drugą parą z najmniejszą liczbą punktów są Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Czy to jeden z tych duetów opuści program? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzi. 20 w TVP2.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dance Dance Dance TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje