Reklama

Reklama

"Dance Dance Dance 3": Roksana Węgiel popłakała się [wideo]

Agustin mnie przejrzał... - wyznała podczas przygotowań do piątkowego odcinka tanecznego show Roksana Węgiel. Co właściwie się stało?

Agustin mnie przejrzał... - wyznała podczas przygotowań do piątkowego odcinka tanecznego show Roksana Węgiel. Co właściwie się stało?
Roksana Węgiel popłakała się na treningu /Natasza Młudzik / Waldemar Kompała /TVP

Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak to najmłodsze uczestniczki trzeciej edycji tanecznego show TVP2. Podczas poprzednich odcinków nastolatki udowodniły, że potrafią wytańczyć nawet najtrudniejsze choreografie.

Tym samym trenerzy podnieśli poprzeczkę w stosunku do ich występów. Ida Nowakowska, Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk wierzą, że dziewczyny nie odkryły jeszcze wszystkich kart i mają szansę zawładnąć sceną "Dance Dance Dance". 

Podczas przygotowań do piątkowego odcinka programu Roksana Węgiel nie była w stanie powstrzymać emocji i popłakała się w towarzystwie Agustina Egurroli, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Reklama

"Wiem, że każdy mój występ publiczny wiąże się z oceną ludzi. Więc czuję się oceniania..." - wyznała Roksana Węgiel podczas spotkania z jurorem "Dance Dance Dance".

"Musisz mieć swoje marzenia i odwagę, żeby je mówić. Nie możesz się bać krytyki" - zaczął wyjaśniać Agustin Egurrola. 

"Agustin przejrzał mnie" - skomentowała słowa jurora nastolatka a w jej oczach pojawiły się łzy. 

"Roksi, jesteś taka zdolna..." - powiedział Agustin po czym przytulił płaczącą wokalistkę. 

Nowy juror i główny choreograf tanecznego show wyjaśnił dlaczego chce, aby Roksana przestała przejmować się krytyką.

"Musimy pokazać jej, że to nie jest czas na niepewność. To jest moment na zaistnienie w 'Dance Dance Dance'. Potrzebujemy, żeby była silna, pewna siebie..." - ocenił juror. 

Czy mimo chwili słabości na treningach Roksana zachwyci Idę Nowakowską, Joannę Jędrzejczyk i Agustina Egurrolę?

Przypomnijmy, że jednego z duetów biorących udział w "Dance Dance Dance" możemy już nie zobaczyć w programie. Olga Łasak i partnerujący jej Paweł Cieślak rozważają możliwość opuszczenia show.

"Zostaliśmy wysłani ma testy. Okazało się niestety, że są pozytywne" - wspomina Olga Łasak. "Miałam bardzo wysoką gorączkę. Bardzo bolały mnie mięśnie i kości" - dodaje uczestniczka "Dance Dance Dance". "U mnie Covid-19 zabrał się za płuca. Później już kaszlałem krwią" - wspomina partnerujący Oldze Paweł Cieślak.

Problemy zdrowotne to główna przyczyna poważnego dylematu Olgi i Pawła. "W pewnym momencie człowiek inaczej zaczyna układać sobie priorytety. Do teraz czuję powikłania i czasem mam dni, kiedy jest super, a czasami mam dni, w których jest tak źle, że to już zaczyna działać na psychikę" - wyznała poruszona Olga Łasak. 

Obecny na treningu Agustin Egurrola ze zrozumieniem przyjął wiadomość Olgi i Pawła. "Zdrowie jest najważniejsze" - zakomunikował juror programu.

Czy Olga i Paweł zrezygnują z udziału w "Dance Dance Dance"? Dowiemy się w najbliższy piątek o godzinie 20:35 w TVP2.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dance Dance Dance

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL