Reklama

Reklama

"Dance Dance Dance 3": Kolejna poważna kontuzja. Kto wystąpi w gipsie? [wideo]

Kolejna poważna kontuzja w programie TVP "Dance Dance Dance". Robert El Gendy, prezenter "Pytania na śniadanie", w dzisiejszym odcinku tanecznego show wystąpi z gipsem na ręce. Wiemy, co się stało!

Kolejna poważna kontuzja w programie TVP "Dance Dance Dance". Robert El Gendy, prezenter "Pytania na śniadanie", w dzisiejszym odcinku tanecznego show wystąpi z gipsem na ręce. Wiemy, co się stało!
Robert El Gendy i Małgorzata Opczowska w "Dance Dance Dance 3": Kontuzja na planie /Jan Bogacz/TVP /materiały prasowe

W trakcie prób generalnych przed nagraniem drugiego odcinka "Dance Dance Dance" Robert El Gendy próbował wykonać jedno z podnoszeń ze swoją taneczną partnerką Małgorzatą Opczowską.

W ułamku sekundy na twarzy prezentera "Pytania na Śniadanie" pojawił się grymas, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

"Poprosimy medyka na plan" - zakomunikował natychmiast kierownik planu. 

Po wstępnych oględzinach Robert został wysłany na prześwietlenie. Okazało się, że uczestnik trzeciej edycji "Dance Dance Dance" uszkodził więzadło łokciowe w stawie śródręczno-paliczkowym kciuka.

Reklama

Aby Robert mógł pojawić się na nagraniach specjaliści podjęli decyzję o założeniu gipsu. Zmieniono także choreografię Małgorzaty i Roberta tak, aby nawet w najmniejszym stopniu nie nadwyrężać ręki uczestnika.

Pech chciał, że tego dnia na treningach był obecny syn Roberta, który przestraszył się kontuzją taty. Na szczęście prezenter szybko go przytulił i uspokoił.

"Mały wypadek przy pracy się wydarzył. Zaczepiłem palcem o pasek mojej partnerki. Palec musiałem usztywnić na jakiś czas, żeby nie odczuwać bólu i żeby to się szybciutko zagoiło" - powiedział Robert El Gendy.

Warto dodać, że Robert zatańczy w dzisiejszym odcinku nie tylko w duecie, ale także solo. Jak poradzi sobie mimo tej trudnej sytuacji? Odpowiedź już dzisiaj w TVP2.

To nie pierwsza kontuzja na planie "Dance Dance Dance 3". Tuż przed nagraniem pierwszego odcinka trzeciej edycji tanecznego show Anna Matysiak nabawiła się poważnej kontuzji. Konieczna była interwencja specjalistów.

Aktorka musiała pojechać na specjalistyczne badania, ponieważ na jej nodze pojawiła się niepokojących rozmiarów opuchlizna. "Moje kolano to jeden wielki siniak" - pokazywała w trakcie prób Anna Matysiak.

Produkcja programu od razu skierowała aktorkę do centrum rehabilitacji sportowej, gdzie został poddana szeregowi badań. Okazało się, że pod sińcem zaczął się tworzyć stan zapalny, który udało się natychmiast zatrzymać szeregiem specjalistycznych zabiegów.

W trzeciej edycji "Dance Dance Dance" udział bierze sześć par: znani z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak, influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas oraz prezenterzy TVP, prowadzący "Pytanie na śniadanie" - Robert El Gendi i Małgorzata Opczowska.

Drugi odcinek "Dance Dance Dance 3" już w piątek, 26 marca, w TVP2.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dance Dance Dance

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy