Reklama

Reklama

"Damą być": Małgorzata Rozenek znowu rządzi!

Małgorzata Rozenek radziła już sobie z właścicielami hoteli z piekła rodem i nieporządkiem w domach. Czy uda jej się poprowadzić nieokrzesane Polki ku przemianie w damy? Już wkrótce w TVN zobaczymy nowy program "Damą być".

Małgorzata Rozenek radziła już sobie z właścicielami hoteli z piekła rodem i nieporządkiem w domach. Czy uda jej się poprowadzić nieokrzesane Polki ku przemianie w damy? Już wkrótce w TVN zobaczymy nowy program "Damą być".
Małgorzata Rozenek będzie teraz uczyła bycia damą /AKPA

Czy bycie damą to marzenie każdej dziewczyny? W nowym programie Polacy przekonają się, jak ciężką, a jednocześnie fascynującą pracą może być nauka bycia damą. Małgorzata Rozenek będzie czerpała z własnego doświadczenia. Sama doskonale wie, jakie są zasady savoir-vivre’u. W angielskim pierwowzorze "Damą być" ("Ladette to Lady") niegrzeczne dziewczyny zmieniły się nie do poznania. Jak będzie w Polsce?

Pozbawione ogłady, "niegrzeczne" dziewczyny w wieku od 18 do 27 lat już wkrótce będą miały szansę na oczach całej Polski przejść niezwykłą metamorfozę. Gdzie? W nowym programie TVN o wiele mówiącym tytule "Damą być". Prace na planie zdjęciowym ruszą w listopadzie, teraz trwają poszukiwania idealnych kandydatek (uwaga, osoby zainteresowane mogą wysłać zdjęcie i kilka słów o sobie na adres: nowyprogram@tvn.pl).

Reklama

W przemianie, obejmującej m.in. naukę chodzenia, mówienia, ubierania się, makijażu, szyku i dobrych manier, pomoże im nie kto inny, jak tylko znana z "Perfekcyjnej pani domu" oraz "Piekielnego hotelu" Małgorzata Rozenek. Prezenterka zrobi wszystko, by dziewczyny, które niewiele wiedzą o zasadach savoir-vivre’u jak najlepiej przyuczyć do nowej roli. Czy jednak ze wszystkich Polek da się zrobić damy?

O tym, jak trudna może być to droga, wiedzą ci, którzy oglądali brytyjski pierwowzór (tytuł oryginału "Ladette to Lady", ITV, lata 2005-2010, emitowany także w TVN Style). Głośny rock czy koncert Bacha? Luźne spodnie czy suknia wieczorowa? Niesforne włosy we wszystkich kolorach tęczy czy profesjonalnie ułożona fryzura? Byle jaka szminka czy starannie dobrany do koloru skóry i włosów makijaż? W angielskiej wersji nauka kończyła się pokazem mody, podczas którego panie musiały wykazać się manierami  księżniczek. Jak będzie u nas?

Na razie nie wiadomo, czy program trafi na antenę TVN w tym roku, czy w przyszłym. Gdyby stało się to w 2016 roku, emisja zbiegłaby się w czasie z 40-leciem przeboju Maryli Rodowicz "Damą być" (1976) do słów słowa Agnieszki Osieckiej. "Nie mam serca do pilności, do piękności, do świętości, to zbyt wyszukany stan" - śpiewała Maryla. Czy bohaterkom uda się osiągnąć stan damy? Zobaczymy.

MAM

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Damą być | Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL