Reklama

Czy Iwona Pavlović zgodziłaby się zatańczyć w "Tańcu z Gwiazdami"?

Iwona Pavlović spotkała się z fanami podczas relacji na żywo, którą można było obejrzeć na oficjalnym profilu Polsatu. Oprócz niej gościem spotkania był Damian Kordas, który z Janją Lesar wygrał 10. edycję show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jurorka zdradziła w czasie rozmowy, czy zgodziłaby się zatańczyć w "Tańcu z Gwiazdami".

Iwona Pavlović na planie "Tańca z Gwiazdami"

W czasie spotkania Iwona Pavlović i Damian Kordas mieli za zadanie przygotować swoje popisowe dania. Damian Kordas przyrządził na wizji amerykańskie naleśniki. Natomiast Iwona Pavlović zaproponowała... kanapki.

Reklama

"Ja przygotowałam coś wyjątkowego, niesamowitego. Kanapeczki wiosenne, to jest mój szczyt gotowania" - żartowała jurorka "Dancing with the Stars".

Dodała, że co prawda nie potrafi gotować, jednak to danie nie jest przypadkowe.

"Kwarantanna to jest taki czas, że bardzo dużo wspominamy, a ja wspominam, jak w czasie studiów przychodziły do mnie koleżanki i koledzy. Niby się uczyliśmy, a mama zawsze wchodziła z tacą przygotowanych kanapeczek, z pomidorkiem ogóreczkiem. I to było takie pyszne, że ja teraz to wspomnienie odtworzę" - wyjaśniła Pavlović.


Potem dodała jednak, że wspominanie przyjemnych momentów z młodości nie jest jedynym zajęciem, któremu oddaje się podczas samoizolacji. Dzięki kwarantannie odkryła bowiem nową pasję, którą jest... ogrodnictwo.

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami | Iwona Pavlović

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje