Reklama

"Cztery wesela": Tragedia nowożeńców. Przed ślubem zmarła mama pana młodego

Przed nami kolejna emocjonująca rywalizacja na ślubnym kobiercu w programie "Cztery wesela". Tym razem jeden ze ślubów będzie odbywał się w cieniu tragedii. Dwa tygodnie przed ślubem zmarła bowiem mama pana młodego.

Oto cztery uczestniczki najbliższego odcinka programu "Cztery wesela"

Co decyduje o sukcesie uroczystości weselnych? Atrakcje i animacje dla gości, stoły uginające się pod mnogością jedzenia czy muzyka niepozwalająca gościom zbyt długo siedzieć przy stole? Uczestniczki "Czterech wesel" to prawdziwe ekspertki w tym temacie. W każdym odcinku biorą pod lupę najdrobniejszy szczegół i bez sentymentów oceniają konkurentki. Czyje wesele okaże się najlepsze i do kogo trafi czek na 25 tysięcy złotych?

Reklama

O tym przekonamy się już 30 stycznia o godzinie 20.05 w Polsacie.

Kim są uczestniczki najnowszego odcinka "Czterech wesel"?

Iza lubi w życiu spontaniczność i naturalność. Mimo że nie udało jej się przed ślubem dopiąć wszystkiego na ostatni guzik, w ogóle się tym nie stresuje. Ewelina to najmłodsza panna młoda w odcinku. Jest wymagająca i surowo ocenia konkurentki. Jej wesele odbędzie się w... stadninie koni, a na uroczystość nowożeńców zawiezie kareta! Magda to silna i zdecydowana bizneswoman. Już miesiąc po zaręczynach zaplanowała najdrobniejszy szczegół swojego wesela. Zapewnia, że będzie to wykwintna uroczystość "po królewsku".

Aldona natomiast zaprosi na tradycyjne, rodzinne przyjęcie. A ponieważ to bardzo towarzyska osoba, to na wesele planuje zaprosić około 400 osób! Niestety pełnię szczęścia w tak wyjątkowym dniu zakłóci przykre wydarzenie - dwa tygodnie przed ślubem umiera mama pana młodego. To trudny moment dla nowożeńców.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje