Reklama

Czerkawski zatańczy?

Czy Mateusz Czerkawski, najsłynniejszy polski hokeista, który właśnie zakończył swoją karierę sportową, wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Bardzo prawdopodobne...

Hokeista ma ogromne szanse na zaistnienie w show-biznesie.

Reklama

Wiadomo, że Mario (tak mówią na niego fani i znajomi) nie chce na razie zajmować się polityką. Podczas specjalnej konferencji prasowej w hotelu Mariott stwierdził, że może zajmować się hokejem, ale wyłącznie amatorskim. Z karierą zawodową skończył na dobre.

"Czy to będzie hokej amatorski, czy praca z młodzieżą czas pokaże" - powiedział.

Tymczasem wciąż czeka na niego miejsce w branży rozrywkowej. Nie jest ona dla niego całkiem obca. Zagrał m.in. w serialu "Twarzą w twarz". Scenarzyści uśmiercili jednak postać, w którą wcielał się już w pierwszych odcinkach.

"Mario może teraz zatańczyć. Jak nie z gwiazdami, to na lodzie?" - mówi jeden z jego znajomych.

Mariusz Czerkawski urodził się w Radomsku. Jego pierwszą żoną była aktorka Izabella Scorupco. We wrześniu ubiegłego roku ponownie ożenił się, z Emilią Raszyńską, wicemiss Polonia z 1999 roku.

Polska branża rozrywkowa stała się już dawno opoką dla sportowców, którzy pragną dodatkowego zastrzyku pieniędzy. "Taniec z gwiazdami" wciągnął już m.in. Mariusza Pudzianowskiego, a program "Gwiazdy tańczą na lodzie" - Przemysława Saletę.

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: hokeista | 'Taniec z gwiazdami' | Taniec z gwiazdami | Czerkawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje