Reklama

Czarujący drań

Łukasz Garlicki - uważany za jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia - gra obecnie w "Plebanii". Czy spodoba się widzom jako uroczy, ale dość bezwzględny książę?

W Hrubielowie cisza, spokój. Tego potrzebuje stary książe Lubiniecki. Azylu pragnie jego syn Xawery ścigany przez... francuską mafię. Musi też zdobyć pieniądze. Dużo pieniędzy!

Reklama

Ostatni pan na hrubielowskich włościach miał na imię Xawery. Teraz to miano nosi jego wnuk - Xawery Lubiniecki (Łukasz Garlicki) i oby nie okrył go niesławą. Na razie tonie w długach. Ale goniąc za pieniędzmi, może skrzywdzić mieszkańców Hrubielowa!

Xawery szuka pieniędzy na spłatę długów, które zaciągnął we Francji. Do spółki z mecenasem Wierzbickim (Maciej Brzoska) próbuje spieniężyć kamienicę, a potem resztę rodowych dóbr, przejętych po wojnie przez państwo.

Swoje plany skrywa przed ojcem, który po zapaści słabo się czuje. Chyba by umarł, gdyby dowiedział się o bezwzględnych planach syna!

Stary książę (Olgierd Łukaszewicz) przecież nie chce nic więcej niż pałac i browar. Ani mu w głowie podważanie reformy rolnej! Za plecami ojca Xawery ponagla mecenasa.

Śliczna pielęgniarka Iza (Justyna Schneider), która opiekowała się Xawerym po wypadku, coraz bardziej mu się podoba. Po wspólnej kolacji, mężczyzna zaprasza Izę na... śniadanie na trawie.

Bardzo się stara zrobić wrażenie na dziewczynie, dużo mówi o sobie. Wyraźnie wpada w sidła miłości! Ciekawe, co na to Iza?

Przecież nie jest naiwną gąską. W wieku 27 lat ma już za sobą rozwód i to tak zręcznie przeprowadzony przez mecenasa Wierzbickiego, że zyskała na nim finansowo. Czy czarujący młody książę Lubiniecki nie trafił przypadkiem na równie sprytną osobę, co on sam?

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Garlicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje