Reklama

Coraz więcej Kożuchowskiej

Małgorzaty Kożuchowskiej tej jesieni będzie dostatek. Aktorkę będziemy mogli oglądać w dwóch serialach jednocześnie, w "M jak miłość" prezentowanym przez Dwójkę oraz w "Tylko miłość" emitowanym w Polsacie.

W środy produkcja "Tylko miłość" będzie musiała konkurować z nowym hitem Dwójki "Barwy szczęścia" do którego scenariusz napisała Ilona Łepkowska.

Reklama

Małgorzacie Korzuchowskiej za udział w polsatowskim serialu groziło usunięcie z najpopularniejszego serialu w Polsce, mowa o "M jak miłość", ale ostatecznie aktorka nadal będzie wcielać się w postać Hanki Mostowiak.

W "Tylko miłość" obok Kożuchowskiej zagrają Bartłomiej Świderski, Urszula Grabowska, Edyta Herbuś, Małgorzata Socha, Robert Moskwa. Serial będzie opowiadać o grupie trzydziestolatków mieszkających w stolicy. Ich życie prywatne jak przystało na prawdziwy serial zostanie rozłożone na czynniki pierwsze. Kariera, pieniądze, to wszystko nie będzie im obce. Do szczęścia zabraknie jedynie uczucia.

Widzowie w środowe wieczory będą musieli dokonać wyboru pomiędzy "Barwami szczęścia, a "Tylko miłość" niewątpliwie będzie to idealny sprawdzian na popularność tasiemców.

Wirtualnemedia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje