Reklama

Co w serialach po wakacjach?

Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

We wrześniu twórcy sagi rodu Mostowiaków przekonają się, czy wciąż działa "wabik na Muszkę". Do tej pory każdorazowe pojawienie się Anny Muchy w serialu sprawiało, że słupki oglądalności natychmiast szybowały w górę. Spora część fanów "M jak miłość" życzyłaby sobie, by grana przez nią Madzia Marszałek związała się z Pawłem (Rafał Mroczek). Tyle tylko, że u boku Zduńskiego zawsze tkwi jakaś inna kobieta.

Będzie... biała sukienka

Reklama

Powrót Madzi - jak zwykle zresztą - będzie niespodziewany.

- Marszałkówna zjawi się akurat wtedy, gdy Zduński zaręczył się z Alą (Olga Frycz) i wszystko zostało już przygotowane na ich ślub! - ujawniła Anna Mucha. - Nie mogę zbyt wiele zdradzić. Powiem tylko tyle, że będzie... biała sukienka.

Czy zatem Madzia rozbije związek Pawła z Alą i sama weźmie z nim ślub? Taki przebieg zdarzeń sugerowałaby przewrotna wypowiedź Anny Muchy. Lecz tym razem Marszałkówna nie namiesza w życiu uczuciowym Pawła. I co więcej: zaprzyjaźni się z jego narzeczoną!

Jesienią wyjaśni się także zagadka tajemniczej Joanny, w roli której w finale poprzedniego sezonu "Emki" widzowie zobaczyli Barbarę Kurdej-Szatan, sympatyczną blondynkę z reklamy pewnej sieci komórkowej. Choć plotkowano, że aktorka ma zastąpić Joannę Koroniewską jako Małgosię, jej bohaterka okaże się nianią Wojtusia (Feliks Matecki), synka Chodakowskich. W nowym sezonie stanie się ważną osobą dla Tomka (Andrzej Młynarczyk). Co w takim razie z jego związkiem z Agnieszką (Magdalena Walach)?

Na tropie biologicznego ojca

Najmocniejszym wątkiem w "Barwach szczęścia" będą poszukiwania biologicznego ojca chorego na białaczkę Juniora (Oliwier Wierciński), synka Kasi Górki (Katarzyna Glinka). Przypomnijmy, że Ksawery przyszedł na świat w wyniku zapłodnienia in vitro. Jego mama do tej pory nie miała potrzeby poznania personaliów dawcy nasienia. Lecz w obliczu konieczności ratowania synkowi życia zrobi wszystko, by do niego dotrzeć. Szczęśliwie dla Kasi pracownica kliniki leczenia niepłodności w Białymstoku ulituje się nad nią i - łamiąc wszystkie możliwe przepisy - da jej namiar na niejakiego Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki), za co zresztą straci pracę. Żeby było jeszcze ciekakwiej, ów mężczyzna zaprzeczy, że kiedykolwiek był w klinice leczenia niepłodności! Czy Kaśce uda się przekonać go do zgody na przeszczep szpiku?

Przyłapani na seksie

Niezwykle interesująco zapowiadają się wydarzenia w telenoweli "Na Wspólnej". I tak oto Lidia (Małgorzata Lipmann) przyłapie Olkę (Marta Wierzbicka) na seksie ze swoim własnym mężem (Mariusz Zaniewski). Czerska wymierzy Zimińskiej siarczysty policzek w twarz, po czym zakomunikuje, że ją zniszczy.

Dziennikarskie śledztwo Igora (Kuba Wesołowski) sprowadzi na niego i jego rodzinę mnóstwo kłopotów. W konsekwencji Nowak zdecyduje się uciec wraz ze swoją córeczką (Lena Jonik) do Hiszpanii przed gangsterami, Żebrowscy (Ewa Serwa i Cezary Domagała) nie będą mogli podarować mu przez głupią ambicję naraził Julkę na niebezpieczeństwo. W złości obwinią go nawet o... śmierć Magdy (Karolina Nolbrzak). A Ewie (Ewa Gawryluk) wykrzyczą prosto w twarz, że wychowała syna na złego człowieka.

Po wakacjach poznamy panią Smolną (Renata Berger), matkę Krzysztofa (Łukasz Konopka). Przyjdzie do wydawnictwa I pokaże mu gazetę z kondolencjami od jego redakcyjnych kolegów w związku ze śmiercią ojca, który - jak się okaże - zmarł pół roku wcześniej. Smolny skłamie, że musiało dojść do jakiejś pomyłki. Nie przedstawi też matce swojej narzeczonej Basi (Grażyna Wolszczak). Gdy Basia spyta, dlaczego Smolny nie przedstawił jej swojej matce, skłamie, że kobieta się spieszyła. A jak Smolna zapyta syna o narzeczoną, usłyszy, że Basia... załatwia coś na mieście i akurat nie ma jej w firmie...

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje