Reklama

Reklama

Co stało się z MacGyverem?

Niemal z dnia na dzień stał się znany na całym świecie. Jego przygody w telewizji śledziły miliony. Imponował kreatywnością, zwinnością i... był nieziemsko przystojny. Co się stało z MacGyverem?

Kultowy serial pokazywała telewizja nieprzerwanie przez siedem sezonów - od 1985 do 1992 roku. Główny bohater znajdował wyjście z każdej sytuacji, nawet, gdy wydawała się już beznadziejna.

MacGyver był, jako dawny agent służb specjalnych również bardzo tajemniczy. Dopiero w ostatniej serii ujawniono jego imię - Angus.

Po 28 latach od startu pierwszej serii serialu, MacGyver nadal ma miejsce w sercach wielu fanów. W języku angielskim jest nawet czasownik "to MaGyver", czyli "coś zmajstrować".

Richard Dean Anderson, czyli MacGyver, niemal z dnia na dzień stał się wielką gwiazdą i obiektem westchnień milionów kobiet. Do dzisiaj jest kawalerem, ale miał u swego boku szereg celebrytek.

Reklama

Związany był m.in. z aktorką Larą Flynn Boyle, czy niemiecką łyżwiarką figurową Katariną Witt. Jego obecną partnerką życiową jest Apryl Prose, z którą ma jedno dziecko, dziewczynkę o imieniu Wylie Quinn Annarose Anderson urodzoną 2 sierpnia 1998 roku.

Po zakończeniu "MacGyvera" w 1992 roku Anderson szybko znalazł przystań w innym serialu, który odniósł również wielki sukces - "Gwiezdne Wrota". W latach 1997-2005 wcielił się w rolę Jacka O'Neilla.

Później występował jeszcze w kilku mniejszych rolach, a raz pojawił się nawet w reklamie, gdzie znowu wcielił się w rolę MacGyvera. Obecnie 63-letni aktor przede wszystkim... odpoczywa.


Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: serial | aktor | MacGyver

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy