Reklama

Reklama

Co łączy Jerzego Grzechnika i Agnieszkę Twardowską?

Agnieszka Twardowska i Jerzy Grzechnik w każdy sobotni wieczór w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" wcielają się w światowej klasy muzyków. Co tydzień występują na tej samej scenie. To jednak nie jedyna rzecz, która łączy tych młodych artystów.

Jerzy Grzechnik i Agnieszka Twardowska poznali się na planie "The Voice of Poland"

Ich wspólna historia rozpoczyna się w innym rozrywkowym show - "The Voice of Poland". Agnieszka była pierwszą osobą, z którą Jerzy zamienił kilka słów podczas castingów do programu. W trakcie przesłuchań oboje zaśpiewali ten sam utwór (!) "Stay with me" z repertuaru Sama Smitha i zaskarbili sobie serca jurorów.

Nagrania z obu występów wciąż cieszą się wielką popularnością w sieci. Na YouTubie zebrały już ponad milion wyświetleń! Artystów połączyła przyjaźń i wielka pasja do muzyki. Tak powstał pomysł na wspólne nagranie piosenki, dzięki której usłyszała o nich cała Polska. Efektów można posłuchać tutaj:

Reklama

Zarówno Agnieszka jak i Jerzy dotarli do ćwierćfinału "The Voice of Poland". Marek Piekarczyk powiedział o niej, że ma "bezcenny dar przekazywania uczuć", z kolei jego porównał do muzycznego dżentelmena.

Teraz artyści mierzą się z kolejnymi metamorfozami w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Twardowska pokazała się już jako Rihanna, Celine Dion czy Ellie Goulding. Ta ostatnia metamorfoza przyniosła jej wygraną w piątym odcinku show.

Triumfy święcił także Grzechnik, który już w pierwszym odcinku zachwycił swoim wykonaniem utworu "Hello" z repertuaru Adele.

W siódmym odcinku artysta wcieli się w Sarsę, z kolei Twardowska - w Annę German. Efekty ich przemiany zobaczymy w sobotni wieczór w Polsacie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Twoja twarz brzmi znajomo 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama