Reklama

Reklama

Co dalej z "Jeden z dziesięciu"? Jest oficjalne oświadczenie produkcji

To koniec teleturnieju "Jeden z dziesięciu"? Właśnie takie pytanie zaczęło coraz mocniej rozbrzmiewać wśród widzów programu tuż po finałowym odcinku minionej serii. Teraz do sprawy odniosła się sama produkcja, publikując w mediach społecznościowych specjalne oświadczenie.

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej cieszący się niesłabnącą popularnością; każdy odcinek programu, którego prowadzącym jest Tadeusz Sznuk, przyciąga przed telewizyjne ekrany rzesze fanów pragnących intelektualnej rozrywki. Nic więc dziwnego, iż odbiorcy z najwyższym niepokojem przyjęli domysły na temat kolejnych emisji "Jednego z dziesięciu"; spora grupa zaczęła bowiem zastanawiać się nad tym, czy powstaną nowe odcinki!

Wszystko za sprawą dość intrygującego pożegnania prowadzącego w ostatnim odcinku minionego sezonu; w swoich słowach Tadeusz Sznuk nie zawarł zaproszenia do oglądania kolejnych odsłon. Dodatkowo w mediach zaczęły pojawiać się informacje na temat braku porozumienia między twórcami projektu a nadawcą, jakim jest Telewizja Polska.

Reklama

Teraz jednak wszystko jest już jasne! Na oficjalnym profilu "Jednego z dziesięciu" na Facebooku pojawiło się oświadczenie, w którym produkcja zaprasza na nowy sezon!

"Szanowni Państwo, Informujemy, że ekipa teleturnieju wraca na plan Jednego z Dziesięciu! Teraz jeszcze zapraszamy na powtórki, ale już po wakacjach wrócimy do Was z premierowymi odcinkami. Do zobaczenia - w studiu lub przed telewizorami"  brzmi komunikat.

 Teleturniej: "Jeden z dziesięciu" po raz pierwszy pojawił się w TV 3 czerwca 1994 roku, a od samego początku jego prowadzącym jest dziennikarz Tadeusz Sznuk. Przez ponad 23 lata program był nadawany w TVP 2, a od 2018 roku gości na antenie telewizyjnej "Jedynki". Powtórki można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:55. 

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Jeden z dziesięciu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL