Reklama

Cichy ślub w "Na dobre i na złe"

Tego nikt się nie spodziewał. Nieprzenikniony profesor Falkowicz staje na ślubnym kobiercu, ale nie z Wiktorią! Skąd ta nagła zmiana frontu?

Chirurg rozumie, że Kinga (Marta Dąbrowska) nie jest już naiwną gąską, którą można bezkarnie zwodzić i oszukiwać. Czuje, że musi zjednać ją sobie ponownie, tym razem ostatecznie. Dziewczyna, wiedząc o nielegalnych badaniach, stanowi bowiem dla niego stałe zagrożenie.

Reklama

Jak można skutecznie zamknąć usta zakochanej kobiecie? Falkowicz (Michał Żebrowski) oświadcza się Kindze. Po tym, jak Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) go odrzuciła, nie ma już żadnych skrupułów.

Para ślub bierze niezwłocznie - w całkowitym sekrecie, bez świadków i hucznego wesela. Ponadto profesor stara się, by nikt w szpitalu nie dowiedział się o tym, co zaszło, zwłaszcza Wiki.

Czy jego świeżo poślubioną małżonką powoduje cały czas uczucie, czy już wyrachowanie, o tym lekarz przekona się już niedługo.

Tymczasem Zuza (Julia Kamińska) i Przemek (Marcin Rogacewicz) szykują się do wyjazdu na misję do Afryki. Wiktoria stara się przemówić przyjacielowi do rozsądku i przypadkowo informuje go o ciąży Oli (Anna Karczmarczyk).

Lekarz jest w szoku, od razu jednak kojarzy fakty - dziecko jest jego! Czy opamiętanie jednak nie przyjdzie za późno?

KS

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje