Reklama

Cichopek zarabia na rodzinę

Młoda matka w dzisiejszych czasach musi sprostać różnym wyzwaniom. Nie tylko zająć się dzieckiem, ale i je utrzymać. W przypadku Kasi Cichopek nie będzie to zbyt trudne - w ciągu dziesięciu tygodni zarobi 100 tysięcy złotych.

Urlop macierzyński aktorki zbliża się ku końcowi - we wrześniu na antenie Polsatu rusza VI edycja "jak Oni śpiewają" a producenci programu nie chcieli przyjąć żadnych słów odmowy od ukochanej przez widzów prowadzącej.

Reklama

Cichopek zrezygnowała z pracy przy programie w trakcie ciąży. W jej zastępstwie w programie pojawiła się Joanna Liszowska, która została co prawda dobrze przyjęta przez widzów, ale nie przebiła oglądalności Cichopek.

Szefowie cenią ją dokładnie o 40 tysięcy złotych bardziej niż Liszowską, która za poprowadzenie z Krzysztofem Ibiszem jednego odcinka dostawała 6 tysięcy, a niedawno podpisany kontrakt Cichopek opiewa na 10 tys. zł za każde sobotnie show. Ostatniej edycja "jak Oni śpiewają" potrwa 10 odcinków - rachunek jest więc prosty - portfel Cichopek będzie grubszy o 100 tysięcy złotych.

Kiedy mama będzie w pracy, synek Cichopek, Adaś, będzie najprawdopodobniej pod opieką swojego taty, Marcina Hakiela. Marcin jednak też nie próżnuje - małżeństwo Cichopek-Hakiel wspólnie prowadzi już trzy szkoły tańca, teraz Marcin planuje otworzenie kolejnej.

INTERIA.PL/Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | zarabianie | 100 | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje