Reklama

Cichopek w "Pytaniu na śniadanie". Co na to mąż?

Katarzyna Cichopek została nową prowadzącą "Pytania na śniadanie", co oznacza, że będzie chodziła do pracy bladym świtem. Czy oznacza to także, że jej życie rodzinne przewróci się do góry nogami? Aktorka i jej mąż się tego nie boją. A to dlatego, że w ich domu to właśnie Marcin Hakiel organizuje rodzinie poranki, robi śniadania i wyprawia dzieci do szkoły.

Poranki bez Kasi? Myślę, że damy sobie radę - przekonuje Marcin Hakiel

"Do tej pory większość ranków to ja ogarniałem. Dzieci są nawet przyzwyczajone, że to ja robię śniadanie i odwożę je do szkoły. U mnie największy problem rano to czesanie córki. Bo ona często chce jakieś nietypowe fryzury, a ja nie do końca radzę sobie z zaplataniem warkoczy. Udział Kasi w 'Pytaniu na śniadanie' to jest taki kolejny puzel, który musimy ułożyć w naszej logistyce rodzinnej. Ale myślę, że damy sobie radę!" - mówi PAP Life Marcin Hakiel. Jego pomoc będzie bezcenna, zwłaszcza, że Katarzyna - jak sama przyznaje, jest śpiochem.

"Jestem bardzo podekscytowana i szczęśliwa. To nowa przygoda w moim życiu. Swoje wzloty i upadki już mam za sobą. Jestem dużo dojrzalsza emocjonalnie, więc podchodzę do tego, jak do kolejnego zadania. Staram się wykonać swoją pracę, jak najlepiej potrafię" - deklaruje Cichopek w rozmowie z PAP Life. "Jeśli czegoś się boje, to tego, by nie przekręcić nazwiska gości, bo niektóre są bardzo skomplikowane. Można się machnąć" - śmieje się gwiazda.

Reklama

Aktorka nie miała szansy poćwiczyć z Maciejem Kurzajewskim, który będzie jej partnerował w "Pytaniu na śniadanie, przed ich debiutem w tym programie. Ale pracowali już razem przy innych formatach. Para debiutowała wspólnie na szklanym ekranie podczas show "Czar Par" oraz pełniła rolę gospodarzy wieczoru na gali Telekamer 2020. Po raz pierwszy w "PnŚ" para pojawiła się w piątek, 28 sierpnia. W plenerowym studio powitali ich pod koniec odcinka Ida Nowakowska i Maciej Nowicki.

Natomiast jeśli chodzi o duet Cichopek-Hakiel, małżonków zobaczymy wkrótce w programie "Przyjaciele na zawsze". To nowy teleturniej TVP2, w którym gwiazdy przeniosą widzów do czasów swojego dzieciństwa. W tej podróży w czasie towarzyszą im przyjaciele. Do jednego z odcinków zaproszono Hakiela, a ten wziął ze sobą do studia żonę. Jak zdradza Marcin: "Kasia jest moim najlepszym przyjacielem. Zaczęliśmy od przyjaźni. Miłość pojawiła się później".

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel 20 września będą obchodzić dwunastą rocznicę ślubu. Mają dwoje dzieci: 11-letniego syna Adama i 6-letnią córkę Helenę.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel | Pytanie na śniadanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje