Reklama

Cichopek w nowym show!

"Dzień kangura" - to najnowszy pomysł na show, które już jesienią pojawi się w Polsacie. W programie znane osoby będą musiały przez jeden dzień zaopiekować się wielodzietną rodziną. W nietypowej roli sprawdzą się m.in. Kasia Cichopek i Agnieszka Włodarczyk.

Pomysł takiego programu, który wzorowany będzie na hiszpańskim show, przedstawiła stacji Agata Młynarska.

Reklama

Młynarska będzie również prowadzić program.

"Długo zastanawiałam się nad odpowiednim programem dla siebie. Pojawiały się różne koncepcje, pomysły. Zdecydowałam się na fantastyczne reality, które pozwala rozwijać relacje międzyludzkie. Pokochali je Hiszpanie, których łączy z Polakami umiłowanie do rodzinnej rozrywki" - powiedziała portalowi Wirtualne Media Młynarska.

Zasady programu są proste, w każdym odcinku do wielodzietnej rodziny zostają oddelegowane dwie gwiazdy. Każda z nich przez 24 godziny z osobna musi zaopiekować się jej członkami. W czasie realizacji misji, wolne dostają rodzice familii, którzy mogą poświęcić podarowany czas tylko dla siebie.

Gwiazdor zostaje zatem sam z dziećmi. Agata Młynarska uważa, że program będzie świetną okazją na poznanie znanych osób, ponieważ nie będą oni w stanie przewidzieć co ich czeka, kiedy opiekować się będę rozbrykaną gromadką dzieci.

W odcinku pilotażowym zobaczymy samą Agatę Młynarską i Krzysztofa Ibisza. W kolejnych odcinkach obserwować będziemy mogli także Kasię Cichopek, Agnieszkę Włodarczyk, Dariusza Michalczewskiego i Mariusza Pudzianowskiego.

Wirtualnemedia.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Włodarczyk | pomysł | show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje