Reklama

Reklama

Cichopek w bikini. Aktorka zachwyca na zdjęciu z plaży

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel odpoczywają na zagranicznych wczasach. Aktorka pochwaliła się w sieci romantycznym zdjęciem z mężem. Fani zasypali parę komplementami.

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek tegoroczną Wielkanoc spędziła na odległej Dominikanie. Nie jest jedyną polską gwiazdą, która celebrowała święta podczas zagranicznego urlopu. Pisanki w egzotycznej scenerii robiła też chociażby aktorka Małgorzata Socha, która wybrała się z rodziną na hiszpańską Teneryfę.

Gwiazda "M jak miłość" na Dominikanie odpoczywa w gronie najbliższych - z mężem oraz dziećmi. Oboje z Marcinem Hakielem chętnie chwalą się w sieci kolejnymi wakacyjnymi kadrami. Ostatnio odtwórczyni roli Kingi Zduńskiej podzieliła się ze swoimi blisko 440 tysiącami obserwatorów niezwykle romantyczną fotografią. Zapozowała z ukochanym na plaży, pod spowitym chmurami niebem.

Reklama

"Czasem słońce, czasem deszcz, ale i tak jest pięknie. A wy jak się macie poświątecznie? Wczoraj podczas wycieczki okazało się, że naszym przewodnikiem jest profesjonalny fotograf z Polski. Dzięki, Piotrek, za piękną pamiątkę. Życie nie przestaje mnie zaskakiwać" - napisała aktorka.

Uroczy kadr znad morza z miejsca podbił serca fanów Kasi Cichopek. Internauci nie szczędzili aktorce i jej partnerowi komplementów. Są oczarowani łączącym parę uczuciem. Gwiazda serialu "M jak miłość" i zawodowy tancerz, choć małżeństwem są już od kilkunastu lat, wciąż są w sobie zakochani na zabój.

"Widać po was szczęście. Piękne zdjęcie!", "Piękna z was para", "Uwielbiam na was patrzeć. Jesteście piękną rodziną, piękną wzajemną miłością", "Pięknie razem wyglądacie", "Kasiu, więcej takich zdjęć prosimy" - komentują zachwyceni obserwatorzy.

Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje