Reklama

Cichopek: Szykuje się coś większego

W tym roku Katarzyna Cichopek skończy 30 lat! Dla kobiety to czas pierwszych podsumowań. Odtwórczyni roli Kingi w "M jak miłość" z dumą może spojrzeć w przeszłość, a i przyszłość rysuje się całkiem kolorowo.

Jak wieść niesie, niewykluczone, że znów będzie jedną z głównych twarzy Polsatu. Przecież życie zaczyna się po 30-tce!

Reklama

- Szykuje się coś większego, ale póki co nic więcej nie mogę powiedzieć - uchyla rąbka tajemnicy mąż aktorki, Marcin Hakiel. To, że Kasia poprowadziła sylwestra w Polsacie, pokazało, że jej akcje u dyrektor programowej stacji, Niny Terentiew, wciąż stoją wysoko.

A podobno Polsat przygotowuje polską wersję tanecznego show "Got to Dance", który pokochali Amerykanie i Brytyjczycy. Możliwe, że to "sexy mama" zostanie jego gwiazdą.

Kroją się więc wielkie plany zawodowe. A co z rodziną? Kasia często powtarza, że nie chce, aby jej 2,5-letni synek Adaś był jedynakiem. Jeśli jednak plotka o nowym show się potwierdzi, trudno liczyć,

że rodzina Hakielów powiększy się w najbliższym czasie. Swój instynkt macierzyński aktorka realizuje wspierając świeżo upieczone mamy.

Jedną z nich jest jej przyjaciółka Anna Mucha. - Z Anią jesteśmy w stałym kontakcie - zapewnia. I na razie musi jej to wystarczyć.

Marzena Juraczko

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

TV14

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje