Reklama

Cichopek: Sylwester w pracy

Kasia Cichopek w tym roku sylwestra spędzi na Placu Konstytucji w Warszawie. Aktorka wystąpi w roli współprowadzącej sylwestrowy koncert telewizji Polsat. Cichopek twierdzi jednak, że taka praca jest dla niej przyjemnością...

- To jest mój drugi sylwester w pracy. Do tej pory bawiłam się w gronie rodzinnym. Ale teraz też można powiedzieć, że będę się bawić w rodzinnym gronie, ponieważ będę pracować z wieloma znajomymi osobami - powiedziała Kasia Cichopek.

Reklama

Aktorka dodała także, że prowadzenie sylwestrowego koncertu w Warszawie traktuje w połowie zawodowo, a w połowie imprezowo.

- Myślę, że przepis na najlepszą imprezę, to jest indywidualna sprawa. Uważam, że bardzo dużo zależy od muzyki i dobrego towarzystwa. Najlepiej się bawię przy tanecznych przebojach, które można nucić pod nosem - zdradziła aktorka i dodała, że taniec towarzyszy jej przez cały czas. - Bardzo dużo tańczę. Tańczę z mężem, tańczę na pokazach. Taniec jest ciągle obecny w moim życiu, ale nie jestem i nie będę zawodową tancerką. Robię to hobbystycznie - powiedziała Cichopek.

Kasia Cichopek poprowadzi polsatowskiego sylwestra m.in. z Krzysztofem Ibiszem, Agatą Młynarską i Tomaszem Kammelem.

Przypomnijmy, że konkurencyjna sylwestrowa zabawa transmitowana będzie z Wrocławia przez TVP2.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Polsat | kasia | Sylwester

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje