Reklama

Cichopek poprowadzi nowe show?

Jeszcze niedawno Katarzyna Cichopek była tylko nieśmiałą gwiazdką serialu "M jak miłość". Dziś bierze się za coraz większe formaty.

Już po tym, jak wygrała "Taniec z gwiazdami" widać było, że kończy się era cichej Kingi Zduńskiej, jej serialowej bohaterki. A zaczyna... czas Kasi Cichopek!

Reklama

Aktorka zaczęła być obsadzana w roli prezenterki rozmaitych programów telewizyjnych. Najpierw w "jak Oni śpiewają" - przez 5 edycji była jego największą gwiazdą.

Nawet będąc w bardzo zaawansowanej ciąży, nie zaszyła się w domowych pieleszach.

Cichopek prowadziła też niewypałową "Grę wstępną", a przez kilka ostatnich miesięcy była prezenterką programu "Tylko nas dwoje".

Wkrótce aktorka znowu nas zaskoczy!

Czego dotyczyć ma jej nowy program?

- Na razie nie mogę zbyt wiele o nim powiedzieć, nie mam jeszcze podpisanej umowy - mówi tajemniczo.

Najnowsze plotki głoszą, że ma to być reality-show z udziałem... dzieci. Programy takie (np. "Republika małolatów") miały już miejsce za granicą i wzbudzały wielkie kontrowersje.

Uczestnikami polskiego show miałyby być dzieci w wieku 11-13 lat, które miały już wcześniej kontakt z show-biznesem. Zostaną zamknięte na trzy miesiące w budynku podobnym do tego z "klasycznego" "Big Brothera".

Będą miały własną szkołę i plac zabaw. Zwycięzca dostanie najprawdopodobniej nagrodę finansową, ok. 100 tysięcy złotych.

Ciekawe, czy młoda mama zgodziłaby się na udział w czymś podobnym swojego synka?

EMU

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | “M jak miłość” | "M jak miłość" | show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje