Reklama

Cichopek na pełnych obrotach

Kasia Cichopek deklarowała niedawno, że chce poświęcić swojemu synkowi mnóstwo czasu. Jak się okazuje, będzie to jednak niemożliwe.

Po powrocie z krótkiego urlopu macierzyńskiego Cichopek ostro wzięła się do pracy. Już wkrótce w Polsacie zobaczymy wielki show, który będzie prowadzić serialowa gwiazda. Tym samym plotkami okazały się informacje, że jej miejsce w wiosennej ramówce Polsatu zajmie Agata Młynarska, która na razie nagrywa jedynie zapowiedzi do programu o oryginalnych rekordach Guinnessa.

Reklama

Cichopek tymczasem prowadzić będzie program "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us", który dla szefostwa Polsatu z Niną Terentiw na czele ma być skuteczną bronią przeciwko konkurencji.

"Wkrótce w TVN rusza Taniec z gwiazdami, Polsat liczy, że wiele osób znudził już ten program i przyciągnie ich przed telewizory. Jeśli to się nie uda, polecą głowy" - mówi jeden z pragnących zachować anonimowość medioznawców.

Z pewnością na planie programu Cichopek czuć się będzie jak w domu, bo wśród aktorów, którzy próbować będą swoich sił jako wokaliści znajdzie się między innymi stara znajoma z "M jak miłość" Joanna Koroniewska.

To jednak nie koniec planów artystki. Gwiazda nie zamierza porzucić aktorstwa. Zobaczymy ją nie tylko w kolejnych odcinkach "M jak miłość", ale także w nowej serii "Tancerzy".

Myliłby się jednak ten, kto myśli, że tyle pracy zaspokoi apetyt młodej mamy. Wszystko wskazuje na to, że w Polsat Cafe Cichopek poprowadzi program... dla młodych mam.

Jak twierdzą wtajemniczeni, mama 8-miesięcznego Adama ma spore wsparcie w osobie Niny Terentiew, dyrektor programowej Polsatu. Sama Cichopek również nie zaprzecza tym informacjom.

"Kochani, chcę się z Wami podzielić dobrą wiadomością! Jestem po wstępnych rozmowach ze stacją Polsat dotyczącą nowego show!!!!! Jeszcze nie mogę nic powiedzieć oficjalnie, ale zaprzeczyć plotkom o tym, że znowu poprowadzę program, też nie mogę. Trzymajcie kciuki!" - napisała w internecie.

Jak widać, na życie rodzinne aktorce zostanie niewiele czasu.

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje