Reklama

Reklama

Cichopek: Jak jeść i chudnąć?

W swojej pierwszej książce aktorka Kasia Cichopek przekonywała, że można być sexy mamą. W swoim drugim poradniku zachęca, aby jeść, chudnąć, a co najważniejsze: cieszyć się sobą.

I choć jest to kontynuacja pierwszej książki Kasi Cichopek "Sexy mama. Bo jesteś kobietą", aktorka podkreśla, że jest to poradnik dla wszystkich kobiet, niezależnie od tego czy mamami są, czy będą. Obok wskazówek dietetyk Anny Wybrańskiej, w książce znalazły się również porady ginekologa-położnika dr n. med. Tomasza Rutkowskiego i psycholog Beaty Gotkowskiej-Białko.

- W przypadku tej książki bardziej koncentrowaliśmy się na jednej tematyce, mianowicie zdrowym żywieniu. Jest to temat, który interesuje każdą kobietę. Jest to szczególnie widoczne na profilu Sexy Mama na facebooku, gdzie panie chętnie wymieniają się przepisami kulinarnymi, poradami, sposobami jak skutecznie schudnąć - wyjaśniła podczas wtorkowej promocji książki Kasia Cichopek.

Reklama

Jak zapewnia aktorka, książka to skoncentrowana wiedza i doświadczenia nie tylko jej samej, ale również wspomnianych ekspertów no i samych mam - sexy mam.

- Wielokrotnie słyszałam zarzuty, że jestem panią z telewizji i nic dziwnego, że mi się udało. I choć mogłam być inspiracją dla innych kobiet, zdaniem wielu nie byłam wiarygodna. Dlatego zaprosiłam do współpracy inne kobiety, które są dowodem na to, że można. Można schudnąć 30 kg w mądry sposób, można czuć się dobrze i wyglądać pięknie - podkreśla Cichopek.

Kolorowy i przejrzysty poradnik krok po kroku wskaże, po jakie produkty warto sięgać, co może okazać się tajną bronią w walce z nadprogramowymi kilogramami, a co mieczem obosiecznym. Całość uzupełniają proste i szybkie przepisy, dietetyczne oczywiście.

- W kwestiach diety wszyscy jesteśmy dobrzy w teorii. Z praktyką bywa różnie. Zapominamy, że dieta nie powinna sprawiać nikomu przykrości i być katuszą. To jest przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych. Cieszę się, że za pośrednictwem tej książki udało się tę wiedzę przekazać - wyjaśnia dietetyk Anna Wybrańska.

Książka Kasi Cichopek "Jedz, chudnij i ciesz się sobą" ukazała się nakładem wydawnictwa Rodzinne, wydawcy pierwszej książki aktorki.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | kasia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama