Reklama

Reklama

Chylewska ma swój program!

Od 6 kwietnia telewizyjna Jedynka emitować będzie nowy program prowadzony przez Paulinę Chylewską. "1000 pierwszych dni " to propozycja TVP1 dla rodziców, którzy dowiedzą się jak zajmować się dzieckiem, aby było zdrowe, bezpieczne i prawidłowo rozwijało się intelektualnie.

W każdą sobotę, o godz. 10.55, Paulina Chylewska pokaże się w nieznanej dotąd widzom roli - mamy 1,5 rocznej Niny oraz 6-letniej Leny.

Popularna dziennikarka podzieli się z nimi własnymi doświadczeniami rodzicielskimi i opowie o swoim codziennym dniu spędzanym z córkami. Tym, co ważne w opiece nad maluchem podzielą się też inni rodzice oraz specjaliści z dziedzin obejmujących temat rozwoju i wychowania dzieci.

W serii znajdą się nie tylko wątki medyczne, dietetyczne i wychowawcze, ale również społeczno - obyczajowe. Szczególna uwaga poświęcona będzie prawidłowemu odżywianiu malucha - rodzice dowiedzą się które z powszechnie obowiązujących opinii są prawdziwe, a które są błędnym stereotypem, powielanym od pokoleń.

Reklama

W programie znajdzie się wiele informacji m.in. na temat diety malucha, wprowadzania do niej nowych produktów, potraw zalecanych dla niejadków, suplementów diety.

W pierwszym odcinku widzowie przyjrzą się jadłospisowi przyszłych mam. Jest on bardzo ważny, bo odżywianie malucha zaczyna się już przed jego poczęciem. Planując ciążę warto o tym pamiętać i włączyć do swojego menu wszelkie niezbędne składniki. Ciąża to kolejny etap, w którym właściwa dieta ma olbrzymie znaczenie - wszystkie mamy powinny w tym czasie nie tylko dobierać właściwe produkty, ale również sprawdzać źródło ich pochodzenia. Profesjonalnych porad żywieniowych udzielą specjaliści - dietetycy, którzy wybiorą się na zakupy z jedną z mam oczekujących narodzin dziecka.

Drugi odcinek poświęcony będzie karmieniu piersią. W trzecim odcinku Palina Chylewska pokaże, jak zachęcić dziecko do nowych potraw i smaków.

Emisja pierwszego odcinka programu "1000 pierwszych dni" w sobotę, 6 kwietnia, w TVP1.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zajmować się dzieckiem | nowy program | program | TVP1 | Paulina Chylewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL