Reklama

Chcielibyście tyle zarabiać?

Jakie gaże inkasują najpopularniejsze telewizyjne gwiazdy? Jeden z dzienników postanowił dokonać odpowiednich wyliczeń. Na szczycie zarobkowego rankingu znaleźli się: Marcin Prokop, Dorota Wellman, Kinga Rusin, Kuba Wojewódzki i Krzysztof Ibisz.

Jak się okazuje, najhojniejszym pracodawcą jest stacja TVN. Najmniej swoim pracownikom płaci natomiast telewizja publiczna. Drugą ważną obserwacją jest ta, że stare przysłowie: "kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje" najlepiej sprawdza się w pracy dla stacji telewizyjnej - najwięcej bowiem zarabiają gwiazdy porannego programu TVN - Marcin Prokop i Dorota Wellman.

Reklama

Za prowadzenie programu "Dzień dobry TVN" Marcin Prokop i Dorota Wellman dostają po 50 tysięcy miesięcznie na głowę. Dodatkowo dochodzą ich autorskie programy. Dorota prowadzi "Ten jeden dzień" w TVN Style, za który wyceniana jest na ok. 15 tysięcy miesięcznie, Marcin dodatkowo prowadzi "Motoring" na TVN Turbo za 10 tysięcy i "Mam talent", w którym wspólnie z Szymonem Hołownią prezentują kandydatów. Ta praca Prokopa wyceniana jest na 30 tysięcy zł. Za dodatkowe imprezy zarówno Marcin, jak i Dorota dostają po ok. 20 tysięcy zł. A mają ich średnio po 5 miesięcznie - wylicza "Super Express".

Z wyliczeń autorów artykułu wynika, że Marcin Prokop zarabia miesięcznie (czy też raczej - może zarabiać) 190 tysięcy złotych.

Za nim i za jego poranną towarzyszką plasują się dwie krzykliwe osobowości: Kuba Wojewódzki i Szymon Majewski. Dziennik informuje, że za jeden odcinek swojego autorskiego show Kuba Wojewódzki inkasuje 40 tysięcy złotych, a Majewski 30 tysięcy złotych.

Miesięczne dochody prezenterów:

Marcin Prokop 190 000 tysięcy złotych,
Kuba Wojewódzki 160 000 złotych,
Krzysztof Ibisz 140 000 złotych,
Kinga Rusin 120 000 złotych,
Beata Sadowska 90 000 złotych,
Radek Brzózka 25 000 złotych,
Agnieszka Popielewicz 13 500 złotych.

Super Express

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje