Reklama

Chce się zabić?

W najbliższych odcinkach "Julii" zostanie ujawniony spisek Moniki (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Darka (Bartosz Obuchowicz). Dojdzie do tragicznych zdarzeń.

Monice udało się owinąć Darka Nogaja wokół palca. Wykorzystała go nawet do kradzieży. A zakochany chłopak wierzy, że wkrótce zacznie z nią wspólne życie.

Reklama

Tymczasem Maciek (Michał Lewandowski) zdobędzie nagranie z hotelu, który mieści się naprzeciwko banku. Zobaczy na nim kogoś bardzo podobnego do siebie! Julia (Julia Rosnowska) rozpozna w tym kimś Darka, którego Monika ucharakteryzowała na Maćka, by wybrał z jego konta 100 tysięcy złotych!

W tym samym czasie Nogaj wda się w szamotaninę z ochroniarzem "Kliniki piękna" i zgubi jednego buta. Anita (Maja Bohosiewicz) stwierdzi, że to but włamywacza!

Janek (Krystian Wieczorek) połączy ze sobą oba fakty, bo widział Darka podczas bójki ze strażnikiem. Zaalarmuje Maćka i razem pójdą do warsztatu Nogaja.

W jego pokoju zobaczą apaszkę Moniki i jej zdjęcie z Darkiem zrobione w sylwestra. - To dowód na to, że Monika pomagała Darkowi! - powie Maciek.

Następnego dnia w warsztacie Nogaja zjawi się policja i aresztuje go. Gdy Monika dowie się, że wszystko się wydało, będzie przerażona. Zrozumie, że straci ukochanego.

Wpadnie jednak na rozpaczliwy pomysł, jak go przy sobie zatrzymać. Wkrótce Janek znajdzie ją nieprzytomną na łóżku, a na toaletce zobaczy pożegnalny list...

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź program telewizyjny na stronie teletydzien.pl!

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: chcę | Marta Żmuda-Trzebiatowska | zabić

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje