Reklama

Chcą oglądać Cichopek na lodzie

Wygląda na to, że mamy najnowszy ranking popularności polskich gwiazd. A wszystko za sprawą plebiscytu, w którym widzowie show "Gwiazdy tańczą na lodzie", wskazali, kogo chcieliby oglądać w kolejnej edycji programu.

Wyniki pokazują, że fani show najchętniej zobaczyliby tańczącą na lodzie Kasię Cichopek. Aktorka była bezkonkurencyjna. Zdobyła 26,5% głosów. Ulubienica milionów widzów serialu "M jak miłość" z pewnością miałaby szansę na wygraną w tym programie.

Reklama

Na drugim miejscu znajdujemy Dodę. Dorota dostałą 17% głosów. Ciekawe jak poradziłaby sobie na lodzie jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd polskiego show-biznesu. Niestety nie dowiemy się tego, bo Doda w drugiej edycji znów zasiądzie w jury programu.

Niewiele mniej głosów dostała piosenkarka Gosia Andrzejewicz (15,1%). Tuż za pierwszą trójką uplasował się Marcin Mroczek (8,9%). Aktor na pewno jest w formie po wygranej w ukraińskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Pierwszą piątkę zamyka Anna Mucha. Aktorka, o której ostatnio było dość głośno (jednak nie z powodu jej filmowych ról), otrzymała 8,7% głosów w rankingu.

A oto pierwsza dziesiątka gwiazd, które według widzów powinny pokazać, jak radzą sobie w jeździe na łyżwach:

1. Kasia Cichopek (26,5%)
2.Dorota Rabczewska (17%)
3. Gosia Andrzejewicz (15,1%)
4. Marcin Mroczek (8,9%)
5. Anna Mucha (8,7%)
6.Agnieszka Włodarczyk (8,5% )
7. Mariusz Pudzianowki (8,4%)
8. Anna Guzik (8%)
9. Mikołaj Krawczyk (7,6%)
10. Paweł Małaszyński (5%).

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: chcę | 'Gwiazdy' | edycji | show | Gwiazdy tańczą na lodzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje