Reklama

Reklama

Cezary Pazura i Magda Gessler Osobowościami Roku 2016

V edycja Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2016” za nami. Jak co roku, kapituła plebiscytu doceniła wybitne postacie, które wyróżniają się swoją postawą, kreatywnością i osiągnięciami. Tym razem statuetki otrzymali m.in. Beata Kozidrak, Magda Gessler, Cezary Pazura, Marian Opania i Michał Piróg. Nagrody zostały także przyznane firmom, konsekwentnie dążącym do realizacji wyznaczonych celów i produktom, spełniającym najwyższe standardy jakości.

Cezary Pazura z żoną Edytą

Pomysłodawcą plebiscytu jest wydawca magazynu "Osobowości i Sukcesy" Mariusz Pujszo, a hasłem przewodnim jego słowa: "Nie ten odnosi sukces, kto wcześnie rano wstaje, ale ten kto wstaje uśmiechnięty".

- Pomyślałem sobie, że fajnie by było nagradzać firmy, które odnoszą sukcesy i nagradzać fajnych ludzi, którzy dzięki swojej determinacji, osobowości i pasji do czegoś dochodzą. Czasami ta droga jest wyboista, czasami jest im ciężko, ale mając wiarę w siebie i w to, co robią, mimo różnych przeszkód do czegoś dochodzą. Osobowości kreują świat, popychają cywilizację do przodu i ciągną za sobą innych. Nieważne, czy ci ludzie są postrzegani bardzo dobrze, czy są kontrowersyjni, ważne, że są jacyś - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Mariusz Pujszo, organizator gali "Osobowości i Sukcesy Roku 2016".

Reklama

Zgodnie z ideą plebiscytu statuetki trafiły do wyrazistych osobowości, które potrafią stawić czoła wszystkiemu i wszystkim, walczyć z przeciwnościami i obronić swoje racje. Są optymistycznie nastawione do życia, ciekawe nieznanego i wytrwałe w dążeniu do celu.

- Żyjemy w trudnych czasach i bardzo trudno jest odróżnić osobowość od osobliwości. Dla mnie osobowość to jest coś, do czego można dążyć. Rozwija się ją latami, bo człowiek się z nią nie rodzi. Trzeba szukać takich ludzi i miejsc i wyciągać z życia takie lekcje, które nas osobowościowo ukształtują we właściwy sposób. Osobowość to jest wypadkowa wielu rzeczy takich m.in. jak determinacja, pracowitość i talent - mówi Cezary Pazura, aktor.

Wśród laureatów V edycji Gali "Osobowości i Sukcesy 2016" są także wokalistka Beata Kozidrak oraz tancerz i choreograf Michał Piróg. Obydwoje artyści zgodnie przyznają, że to wyróżnienie jest efektem ich wieloletniej pracy z ludźmi.

- Kiedy wychodzę na scenę, to czuję, że potrafię dawać energię i wzbudzać emocje. Chyba właśnie o to chodzi. Jak się śpiewa dwie godziny i daje z siebie wszystko, a 10 tys. ludzi nie chce wyjść z hali tylko śpiewa dalej i krzyczy "Beata, Beata" to jest fajne. Poza tym to, że mam dzieci, również dało mi moc, siłę i ukształtowało osobowość - mówi Beata Kozidrak.

- Nigdy nie dostałem żadnej nagrody. Zawsze byłem za młody, było za wcześnie albo już za późno, bo byli młodsi. Co to dla mnie oznacza? Miły gest. Kiedy miałem 18-20 lat, wydawało mi się, że to jest najważniejsze w życiu. Dzisiaj nie statuetki są ważne, ważne są spotkania z ludźmi, którzy ci mówią, że warto było coś robić, bo u nich to coś zmieniło albo dało im motywację - mówi Michał Piróg, tancerz i choreograf.

Sukces, kreatywność, oryginalność i precyzyjne wyznaczanie sobie celów to motywacja każdego działania. Miarą sukcesu jest nie tylko wielkość przedsięwzięcia i wysokość obrotów finansowych. Sukces może odnieść każdy - od malowniczej agroturystyki po luksusowy hotel, od niewielkiego salonu kosmetycznego po luksusowe SPA, od niewielkiej kawiarni po sieć restauracji.

- Sukces zaczyna w nas. Zawsze największym sukcesem dla nas będzie to, jeśli zrealizujemy nasze cele, a nie spełnimy czyjeś wymagania czy oczekiwania względem nas. Mama absolutnie zasłużyła sobie na to - mówi Lara Gessler, która odebrała statuetkę w imieniu swojej mamy Magdy Gessler. - Po pierwsze, to jest osoba, która zrobiła coś, z czego jest dumna, a po drugie, cieszy się uznaniem innych. Jest osobowością. Bardzo się cieszę z jej powodzenia, z jej szczęścia i z tego, że może przekazywać swoją wiedzę i talent innym.

Gala organizowana przez magazyn "Osobowości i sukcesy" to nie tylko ważne wydarzenie kulturalne, ale również biznesowe i towarzyskie. W kapitule plebiscytu zasiadają przedstawiciele poszczególnych redakcji oraz wybitne osobowości nagrodzone w ubiegłych edycjach. Podczas Gali zostały również uhonorowane firmy, produkty i usługi,  które w 2015 roku odniosły największy sukces.

- Trzeba prowokować szczęście, trzeba prowokować los, ale los prowokujemy nie tym, że będziemy tylko narzekali cały czas i szukali winy u innych. Jeżeli masz wiarę w to, co robisz, to nawet jeśli miliony ludzi będą mówiły, że robisz źle, ta twoja wiara sprawi, że w pewnym momencie, wcześniej czy później ci ludzie uwierzą w to, co robisz i docenią twoje działania - mówi Mariusz Pujszo.

Wśród laureatów poprzednich edycji Gali "Osobowości i Sukcesy" są m.in. Eva Minge, Ewa Błaszczyk, Martyna Wojciechowska oraz Daniel Olbrychski.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy