Reklama

Carmen Electra znów na "patrolu"

Gwiazda serialu "Słoneczny patrol" - 40-letnia Carmen Electra - ponownie założyła ikoniczny strój kąpielowy, w którym 15 lat temu paradowała przed kamerą.

Wydawcy magazynu "In Touch" wpadli na pomysł, by sprawdzić, jak gwiazda "Słonecznego patrolu" prezentuje się w kostiumie, w którym 15 lat temu występowała w "Słonecznym patrolu".

Carmen Electra przyznała, że początkowo niechętnie odniosła się do tej idei. Dodała jednak od razu, że kiedy tylko ponownie założyła kostium, "poczuła się wspaniale". "Było milion razy lepiej niż myślałam, że może być" - dodała aktorka.

Electra zdradziła, że świetną sylwetkę zawdzięcza codziennej gimnastyce, w której ważną rolę spełnia taniec, oraz specjalnej warzywnej diecie.

Reklama

Gwiazda zapowiedziała też, że wkrótce dołączy do ekskluzywnego klubu "Playboy 40", czyli rozbierze się dla popularnego magazynu dla panów po skończeniu 40. roku życia.

"Uwielbiam 'Playboya". [Ta gazeta] wspiera mnie od początku mojej kariery. słyszałam, że jestem trzecia na liście gwiazd, które najczęściej pojawiały się na okładkach - po Pameli Anderson i Anne Nicole Smith. Jestem z tego niezwykle dumna" - zakończyła gwiazda.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Carmen Electra | Słoneczny patrol
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy