Reklama

Reklama

Cała prawda o Felicjańskiej

Modelka Ilona Felicjańska pozowała do tysięcy zdjęć i usłyszała wiele plotek na swój temat. Po kilkuletnim, burzliwym okresie życia postanowiła wyjawić w końcu światu całą prawdę o sobie i udzieliła wywiadu-rzeki.

W książce "Cała prawda o..." modelka postanowiła opowiedzieć o wielu obszarach swojego życia. Jest o dzieciństwie, mężczyznach, rodzinie, alkoholizmie, terapii i błędach, które popełniała.

"Ta książka nie jest chęcią kolejnego pokazania siebie. Nie jestem uzależniona od mediów, co jest mi często zarzucane. Moje bywanie na imprezach jest chęcią pokazywania każdego dnia, że po tym wszystkim, co przeszłam, jestem szczęśliwą kobietą" - powiedziała na wtorkowej konferencji prasowej Ilona Felicjańska.

Autorką książki "Cała prawda o..." jest Aneta Pondo, redaktor naczelna pisma "Miasto Kobiet". Zna Felicjańską od lat, uznała, że po wielu spekulacjach na temat modelki, czas na wywiad, który odsłoni przed czytelnikami prawdę o gwieździe.

Reklama

"Ilona powiedziała bardzo dużo, nawet mnie zaskakiwała swoją szczerością. Robiłam wywiady z Iloną w wielu ważnych momentach jej życia, dlatego miała do mnie zaufanie. Podeszłam do tej rozmowy bez żadnych oczekiwań ani uprzedzeń" - wyznała Pondo.

Felicjańska mówi w książce m.in. o problemie z alkoholem, który pogłębił się zaraz po ślubie.

"Alkohol jest ucieczką. Jeżeli rzeczywistość nas przerasta, to przez lęk zaczynamy pić. Funkcjonowałam świetnie. U mnie wszystko było zadbane, wyglądało pięknie. Czekałam na odpowiedni moment, aż dzieci pójdą spać. Wewnętrzne nieszczęście brało górę. Mąż nie był tym, którego szukałam. Zaczęłam pić, uciekałam od siebie" - wyznała Felicjańska, która zadeklarowała podczas spotkania, że już nigdy nie wyjdzie za mąż.

Aneta Pondo pisząc książkę "Cała prawda o..." nie przeprowadzała rozmów tylko z Felicjańską, ale także z ludźmi, którzy mieli na jej życie wpływ oraz z komentatorami życia publicznego.

"Przede wszystkim chciałam zrozumieć, co stało się w jej życiu, że doprowadziło ją do tego, co jest teraz. To jest zupełnie inna Ilona, niż ta, którą znacie z mediów" - stwierdziła Pondo.

Książka "Cała prawda o..." pojawi się w księgarniach 5 czerwca nakładem Wydawnictwa Harlequin.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Monika Pietrasińska | życia | Prawda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje