Reklama

"Brzydula" zamiast "Hotelu Paradise"

​Zmiany w ramówce TVN7. Widzowie nie obejrzą już "Hotelu Paradise" o godzinie 20:00. Randkowy reality show zastąpi serial "Brzydula".

"Brzydula" w ramówce TVN7 zajmie miejsce "Hotelu Paradise"

Od końca sierpnia widzowie mogą śledzić w telewizji drugą edycję programu "Hotel Paradise". Pierwszy sezon randkowego reality show był pokazywany na antenie TVN7 wiosną tego roku. Premierowe odcinki pojawiały się wówczas od poniedziałku do piątku. Jesienna ramówka przyniosła pewne nowości, bowiem odcinki drugiego sezonu "Hotelu Paradise" są emitowane już tylko cztery razy w tygodniu, od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00. Wkrótce fanów show czekają kolejne zmiany.
Powrót serialu "Brzydula", o którym mówiło się już od długiego czasu, staje się rzeczywistością. Kultowa produkcja z Julią Kamińską w tytułowej roli wraca do telewizji. Pierwszy odcinek nowej serii widzowie będą mogli zobaczyć już w poniedziałek, 5 października. Co istotne, tym razem "Brzydula" nie będzie emitowana premierowo na antenie TVN, jak było to przed laty. Serial został przeniesiony do TVN7, gdzie w ścisłym prime-time zastąpi "Hotel Paradise". Fani randkowego reality show muszą być gotowi na zmiany.

Reklama

Serial "Brzydula" na antenie TVN7 będzie emitowany o godzinie 20:00, co oznacza, że zastąpi "Hotel Paradise". Randkowy reality show będzie teraz pokazywany o nowej godzinie. W poniedziałek, 5 października, kolejny odcinek "Hotelu Paradise" zostanie wyemitowany o 20:45, a od wtorku, 6 października, show będdzie pokazywane o godzinie 20:30.

"Brzydulę" w TVN7 premierowo będzie można śledzić od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Powtórkowe odcinki w tej samej stacji będą pokazywane natomiast od poniedziałku do piątku o godzinie 15.30. Powtórki widzowie zobaczą także na głównej antenie TVN - w soboty i w niedziele od godziny 11:30.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: BrzydUla | Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje