Reklama

Brodzik i Wilczak zapowiadają nowy hit!

Chyba spełni się wreszcie życzenie fanów serialu "Kasia i Tomek". Joanna Brodzik i Paweł Wilczak planują wspólny projekt!

Na razie wszystko brzmi bardzo tajemniczo - nie wiadomo, co to będzie, nie wiadomo, kiedy ani w której stacji, ale wiadomo, że uwielbiana przez widzów para razem weźmie w tym udział.

Reklama

- Już niedługo będziemy mogli zdradzić, co nas razem pochłania. Myślę, że to będzie ciekawe i zaskakujące. Ciężko pracujemy, żeby móc niebawem powiedzieć: to jest nasz nowy projekt - zapowiada szumnie Joanna Brodzik. - Ten pomysł jeszcze raczkuje, ale wkrótce stanie na nogi - dodaje Paweł Wilczak.

Ciekawość widzów sięga zenitu. Odkąd w 2003 roku zakończono produkcję sitcomu "Kasia i Tomek", para nie wystąpiła wspólnie na ekranie. Przełamała się dopiero w tym roku, decydując się na udział w kampanii reklamowej jednej z sieci telefonii komórkowej. To jednak za mało, żeby zadowolić swoich fanów. Ci wciąż wierzą, że duet albo nakręci dalszą część "Kasi i Tomka", albo stworzy coś zupełnie innego.

Przez ostatnie lata jedyny projekt, w który angażowali się wspólnie, to rodzina. Z romansu rozpoczętego na planie wspomnianego sitcomu narodziło się prawdziwe uczucie. Nigdy jednak nie zgadzali się na wspólne wywiady, przez długi czas twierdzili, że są tylko przyjaciółmi i w zasadzie nie potwierdzili tego, że są razem do momentu, w którym okazało się, że spodziewają się dziecka. Udało im się chyba nawet lepiej, niż zakładali - zamiast jednego, urodziła się dwójka: Franek i Janek.

Brodzik została mamą na pełny etat (dopiero kiedy chłopcy mieli niecały rok, zgodziła się na udział w serialu "Dom nad rozlewiskiem"), Wilczak zarabiał na rodzinę, grając w filmach, o których być może dzisiaj wolałby nie pamiętać. Czy nowy wspólny projekt reaktywuje ich dawną popularność i zasłuży na miano telewizyjnego hitu?

EGP

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

TV14

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paweł | tomek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje