Reklama

Reklama

"Breaking Bad": Bryan Cranston niepokoi się o stan zdrowia Boba Odenkirka

Bob Odenkirk zasłabł na planie szóstego sezonu serialu "Zadzwoń do Saula", a informacja ta zmartwiła nie tylko jego fanów, ale także ekranowych przyjaciół. Bryan Cranston, który razem z Odenkirkiem grał w serialu "Breaking Bad", za sprawą mediów społecznościowych wyraził swoje obawy związane ze stanem zdrowia aktora.

Bob Odenkirk

"Dziś obudziła mnie wiadomość, która sprawiła, że cały poranek byłem niespokojny. Mój przyjaciel, Bob Odenkirk, ubiegłej nocy zasłabł na planie serialu 'Zadzwoń do Saula'. Aktualnie przebywa w szpitalu w Albuquerque i otrzymuje niezbędną opiekę medyczną. Jednak opinia publiczna wciąż nie została poinformowana o jego stanie zdrowia. Poświęćcie dziś chwilę, aby pomyśleć o nim, przesłać mu pozytywną energię, pomodlić się za niego. Dziękuję" - napisał Cranston na Instagramie. 

Bob Odenkirk - jaki jest stan zdrowia aktora?

Wciąż nie wiadomo, jaki jest stan zdrowia Boba Odenkirka. Aktor zasłabł na planie szóstego, finałowego sezonu serialu "Zadzwoń do Saula". Zdjęcia do produkcji powstają w Nowym Meksyku. 

Reklama

"Zadzwoń do Saula" to serialowy prequel "Breaking Bad". Wielu fanów żywi nadzieję, że w ostatniej odsłonie serii choć na chwilę pojawi się kultowa postać Waltera White'a, grana właśnie przez Cranstona.

"Breaking Bad": Głosy wsparcia od aktorów

Odenkirka wspierają również inni koledzy z planu. Aaron Paul, drugi z gwiazdorów serialu "Breaking Bad", napisał: "Kocham cię, przyjacielu". Z kolei David Cross, który występował z Odenkirkiem w programie komediowym "Mr. Show with Bob and David", napisał na Twitterze: "Podzielę się z wami tym, co wiem, gdy tylko będę miał jakieś wiadomości. Bob to jeden z najsilniejszych ludzi, zarówno fizycznie, jak i mentalnie. WYJDZIE z tego". 

Mimo wszystko koledzy i fani aktora są zaniepokojeni faktem, że kilka godzin po incydencie wciąż nie wiadomo, co go spowodowało, ani w jakim aktor jest stanie. 

Bob Odenkirk w ostatnich latach występował zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Do roli twardziela w filmie "Nikt" przeszedł transformację fizyczną, a jego występ został doceniony przez fanów i krytyków. W przyszłym roku mają ukazać się pamiętniki aktora. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje