Reklama

"Biuro" znów na ekranie?

Przez dziewięć sezonów serial "Biuro" ("The Office") bawił widzów na całym świecie. Jego emisję zakończono w 2013 roku, ale od pewnego czasu mówiło się o tym, że produkcja powróci. Teraz te pogłoski ożyły na nowo. Wszystko za sprawą wywiadu, jakiego magazynowi "The Hollywood Reporter" udzielił były szef NBC Entertainment Bob Greenblat.

- Rozmawiałem na temat powrotu do "Biura" z twórcą serialu Gregiem Danielsem już wcześniej. On chce to zrobić i ma już pomysł, jak mogłoby to wyglądać - powiedział Greenblat.

Reklama

Choć w jego wypowiedzi nie ma żadnych konkretów, to sama informacja o tym, że twórca "Biura" chciałby do niego powrócić, podsyciła na nowo zainteresowanie powrotem serialu, który dla stacji NBC zdobył wiele nagród Emmy. "Biuro" nie byłoby wyjątkiem, jeśli chodzi o tego typu powroty. Popularne seriale z lat minionych pojawiają się na bieżąco w postaci telewizyjnych rebootów ("McGyver") czy kinowych filmów ("Aniołki Charliego").

W poniedziałkowym odcinku programu "The Ellen DeGeneres Show", który w zastępstwie Ellen DeGeneres poprowadziła była gwiazda "Biura" Ellie Kemper, doszło do spotkania z dwoma innymi aktorkami z tego serialu, Jenną Fisher i Angelą Kinsey. Część ich rozmowy dotyczyła właśnie powrotu serialu na antenę. Trzy koleżanki z planu były zgodne co do tego, że chętnie zagrałyby w jakimś specjalnym projekcie związanym z "Biurem", nie byłyby jednak zainteresowane powrotem na pełny etat.

Wydaje się niemal pewne, że ciężko byłoby też namówić do powrotu na pełen sezon największe gwiazdy serialu, czyli Steve'a Carella i Johna Krasinskiego, którzy zajęci są nowymi projektami.

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Biuro (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama