Reklama

"Big Brother": Widzowie mogą zadzwonić do uczestników

Uczestnicy "Big Brothera" dostali telefon stacjonarny. Jak ogłoszono w mediach społecznościowych programu, widzowie mogą zadzwonić do domu Wielkiego Brata i przekazywać mieszkańcom swoje wiadomości. Domownicy odebrali już pierwsze telefony. Co trzeba zrobić, by "dodzwonić" się do domu Wielkiego Brata?

W domu Wielkiego Brata trwa tydzień PRL. W posiadłości, w której mieszkają uczestnicy "Big Brothera", pojawiły się meble, sprzęty i zwyczaje rodem z minionej epoki.

Domownicy dostali m. in. słynną pralkę Franię i przepięknego malucha - niegdyś symbol luksusu.

Uczestnicy otrzymali także telefon stacjonarny. Nie jest on jednak tylko elementem dekoracji. Ma on związek z angażującą widzów zabawą, którą ogłoszono w mediach społecznościowych "Big Brothera".

Widzowie mogą skontaktować się z uczestnikami, nagrywając wiadomość głosową, która zostanie odtworzona wybranemu mieszkańcowi lub mieszkańcom. Domownicy mają już za sobą pierwsze telefony od widzów.

Reklama

"Zabawa polega na nagraniu wiadomości głosowej, która będzie wypuszczona do specjalnie umieszczonego telefonu w domu Wielkiego Brata. Wiadomość głosowa musi być skierowana do konkretnego uczestnika lub do wszystkich uczestników, dla przykładu: "Cześć, Igor" lub "Do wszystkich uczestników". Wiadomość głosowa nie może przekroczyć 1 min. 30 sek. oraz musi być nagrana w formacie WAV lub MP3" - czytamy na stronie "Big Brothera".

Autor: Maria Staroń


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy