Reklama

"Big Brother": Uczestnicy jesiennej edycji. Obcokrajowcy, fanatycy, LGBT

Już w piątek, 13 września, na antenie telewizji TVN7 zadebiutuje druga edycja nowego "Big Brothera". Kim będą uczestnicy programu? Jedną z osób, które jesienią wejdą do domu Wielkiego Brata, poznaliśmy jeszcze pod koniec pierwszej edycji. O pozostałych wybranych do programu opowiedziała nieco Małgorzata Ohme.

"Big Brother": Poprzednią edycję wygrała Magda Wójcik. Program prowadzili Bartek Jędrzejak i Agnieszka Woźniak-Starak

Pierwszą dwójkę nowych bohaterów poznamy już w najbliższą sobotę, 7 września. Dwie osoby będą walczyć o możliwość udziału w "Big Brotherze", podobnie jak było to przed startem wiosennej edycji.

Reklama

Jesienią stacja TVN7 wyemituje drugą już w tym roku edycję reality show "Big Brother". Pierwszy sezon powracającego po latach programu okazał się dla TVN7 sporym sukcesem i znacząco podniósł oglądalność stacji, dlatego też nie powinno dziwić, że podjęto decyzję o szybkim zrealizowaniu kolejnego.

Pierwszy odcinek "Big Brother Arena", w którym poznamy uczestników jesiennej edycji, zostanie wyemitowany na TVN7 w piątek, 13 września, o godzinie 20.00. Pierwsze osoby, które wejdą do domu Wielkiego Brata, poznamy jednak wcześniej.

Kim będą uczestnicy drugiej edycji? Od kilku miesięcy wiemy już, że uczestniczką drugiej edycji "Big Brothera" będzie Karolina Włodarska, która pracuje jako modelka. Włodarska została przedstawiona widzom jeszcze pod koniec pierwszej edycji, gdy na kilka dni zamieszkała w domu Wielkiego Brata z finalistami reality show. Jak zapowiedział TVN, kolejną dwójkę poznamy już w sobotę 7 września. Podobnie jak przed startem poprzedniej edycji, te dwie osoby przez tydzień będą walczyć o głosy widzów, które zadecydują o tym, które z nich wejdzie do domu Wielkiego Brata na stałe.

O wszystkich, którzy zamieszkają w domu Wielkiego Brata, w ostatnim wywiadzie opowiedziała Małgorzata Ohme. Psycholożka związana z "Big Brotherem" przyznała, że już prawie wszystko jest dopięte na ostatni guzik. "Znamy już większość osób, które wejdą do domu Wielkiego Brata. Ważą się decyzje dotyczące dwóch miejsc. Myślę, że one zapadną w przyszłym tygodniu" - powiedziała reporterowi "Faktu".

Ohme uchyliła nieco rąbka tajemnicy, zdradzając, czego widzowie mogą spodziewać się po uczestnikach nowej edycji.

"Uważam, że ta grupa jest bardzo polaryzująca. Jest bardzo dużo silnych osobowości. Nie wiem, czy nie za dużo... Jest dużo takich osób, które będą - moim zdaniem - pretendować do roli przywódcy czy osoby bardziej zauważalnej" - mówi Ohme.


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje