Reklama

Big Brother przyciąga

Program "Big Brother 4.1", który wystartował na antenie Czwórki 2 września o godzinie 20:00, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Przyciągnął przed ekrany telewizorów aż 3 376 843 widzów. To dwa razy więcej w porównaniu z wynikami średniej oglądalność stacji w pierwszym półroczu 2007.

2 września o godzinie 20.00, rozpoczęła się na antenie Czwórki emisja reality show "Big Broter 4.1". Program, który poprowadzili Karina Kunkiewicz i Kuba Klawiter przyciągnął przed ekrany telewizorów aż 3 376 843 widzów.

Reklama

Warto podkreślić, że w tym samym czasie konkurencyjne stacje tv, emitowały intensywnie promowane programy rozrywkowe. Uzyskana tego wieczoru oglądalność potwierdza, że Big Brother to jeden z najpopularniejszych reality show na świecie. Jak widać polscy widzowie ciekawi byli pierwszego odcinka najnowszej wersji znanego show, który do naszej telewizji powrócił po kilku latach.

Dlaczego do Domu Wielkiego Brata dostało się jedynie siedmiu szczęśliwców pozostaje tajemnicą gospodarza. Czy i kiedy dołączą do nich inni mieszkańcy, przekonamy się wkrótce.

Już niedługo okaże się także, czy każda emisja programu zdoła gromadzić przed telewizorami tak dużą grupę widzów.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje