Reklama

Reklama

"Big Brother": Oszustwo Wielkiego Brata

Kolejna odsłona "Big Brother Arena" za nami. W niedzielę, 5 maja, przygoda z "Big Brotherem" zakończyła się dla Angeliki Głaczkowskiej. Odbyły się też nominacje, w wyniku których zagrożone eliminacją są ponownie Justyna Żak i Kasia Olek oraz Magda Zając. Jedna z nich w następną niedzielę opuści dom Wielkiego Brata.

W minionym tygodniu w domu Wielkiego Brata nie brakowało emocji. W ubiegłą niedzielę z programem pożegnał się Łukasz Darłak, zaś kolejnymi nominowanymi zostali Kasia Olek, Angelika Głaczkowska, Justyna Żak i Kuba Pyśk. Ten ostatni w ciągu tygodnia został karnie usunięty z programu za swoje niepoprawne zachowanie. W ostatnich dniach do domu Wielkiego Brata wszedł także nowy uczestnik - Paweł Grigoruk, prywatnie chłopak Justyny Żak.

W niedzielę w "Big Brotherze" odbyły się kolejne eliminacje. Ponieważ Kuba Pyśk został dyscyplinarnie usunięty z programu, w gronie nominowanych pozostały Kasia, Angelika i Justyna. Widzowie w głosowaniu SMS zadecydowali, że w tym tygodniu przygoda z "Big Brotherem" zakończy się dla Angeliki Głaczkowskiej. Co ciekawe, Angelikę i Justynę dzielił zaledwie jeden procent głosów widzów. Angelika miała ich 42, Justyna - 41. Najmniej głosów miała Kasia Olek.

Reklama

Podczas niedzielnych nominacji o swój los nie musiał martwić się nowy uczestnik - Paweł Grigoruk, ponieważ od Bartłomieja Boruca otrzymał immunitet. To wynik zadania, które Boruc dostał od Wielkiego Brata. Miał wytypować osobę, która najbardziej denerwowała go w ostatnich dniach. Bartek nie wiedział jednak, że wybrany przez niego uczestnik będzie mógł liczyć na immunitet. Był przekonany, że jego wybór będzie oznaczał automatyczną nominację dla tej osoby.

Po kolejnych nominacjach w domu Wielkiego Brata do opuszczenia "Big Brothera" zostali wytypowani Justyna Żak, Kasia Olek i Magda Zając. Ta pierwsza otrzymała najwięcej głosów uczestników - aż sześć. Dla dziewczyny Grigoruka to już czwarty raz, gdy jest nominowana. Kasia i Magda otrzymały w tym tygodniu po cztery nominacje. Pierwsza z nich jest nominowana po raz trzeci, Magda - po raz drugi.

Poniżej szczegóły głosowania mieszkańców domu Wielkiego Brata:
Bartłomiej Boruc - nominował Oleha Riaszeńczewa i Justynę Żak
Paweł Grigoruk - nominował Magdę Zając i Igora Jakubowskiego
Justyna Żak - nominowała Igora Jakubowskiego i Magdę Zając
Kasia Olek - nominowała Magdę Zając i Igora Jakubowskiego
Igor Jakubowski - nominował Justynę Żak i Kasię Olek
Radosław Palacz - nominował Kasię Olek i Justynę Żak
Magda Zając - nominowała Kasię Olek i Justynę Żak
Izabela Mączka - nominowała Justynę Żak i Oleha Riaszeńczewa
Oleh Riaszeńczew - nominował Justynę Żak i Kasię Olek
Madzia Wójcik - nominowała Izabelę Mączkę i Magdę Zając


***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy