Reklama

"Big Brother". Oleh wyznał Magdzie miłość

Oleh Riaszeńczew i Magda Wójcik, uczestnicy nowej edycji "Big Brothera", mają za sobą poważną rozmowę. Para mieszkańców domu Wielkiego Brata w ostatnim czasie bardzo się do siebie zbliżyła. W środę w ich relacji nastąpił pewien przełom. Oleh po rozmowie z gościem, który odwiedził wcześniej domowników, uświadomił sobie, że kocha Madzię. Powiedział jej to. Jak zareagowała?

Oleh Riaszeńczew

Oleh Riaszeńczew i Magda Wójcik w ostatnich tygodniach bardzo się do siebie zbliżyli, choć na początku nic nie zwiastowało, że może narodzić się pomiędzy nimi prawdziwe uczucie.

Reklama

Gdy pozostali domownicy łączyli Magdę z Olehem, ta pierwsza przekreślała ich związek ze względu na dużą różnicę wieku. Przypomnijmy, że ona ma 30 lat, on - 20. W dodatku podczas jednego z pierwszych głosowań młody Ukrainiec, choć starał się adorować Magdę, w tym samym czasie nominował ją do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Nazwał ją także jedną z najsłabszych uczestniczek programu.

Wydaje się, że w relacji Oleha i Magdy nastąpił przełom. Stało się to dzięki środowym odwiedzinom gościa. Zjawienie się Arka było częścią zadania od Wielkiego Brata, polegającego na mierzeniu się uczestników ze swoimi słabościami.

Na początku musiała skonfrontować się z nim Iza, która - jak się okazało - boi się ludzi niskiego wzrostu. Spotkanie z Arkiem, który jest karłem, było więc dla niej sporym wyzwaniem. Po tym, jak Iza w pokoju zwierzeń zmierzyła się z zadaniem od Wielkiego Brata, Arek przyszedł w odwiedziny do pozostałych mieszkańców. Chciał porozmawiać z każdym z nich i spróbować w pewien sposób każdego zainspirować.

Tuż po północy Oleh wyznał Magdzie, że rozmowa z Arkiem wiele mu uświadomiła. Przyznał, że nie spodziewał się, że wchodząc do programu mógłby się w kimkolwiek zakochać. I chociaż na początku nie był pewien swoich uczuć, wątpliwości co do tego nie miał gość domu Wielkiego Brata.

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019 | Magda Wójcik | Oleh Riaszeńczew

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje