Reklama

"Big Brother": Oleh szczerze o swoim pobycie w domu Wielkiego Brata

W niedzielę 9 czerwca z "Big Brothera" odpadł Oleh Riaszeńczew. W czasie trwania programu było o nim głośno z powodu jego relacji z uczestniczką reality show Magdą Wójcik. Po wyjściu z domu Wielkiego Brata Oleh mówi szczerze o swoich doświadczeniach i planach na przyszłość.

Dwudziestolatek z polskimi korzeniami, który zdecydował się na przeprowadzkę do Słubic. Od dziecka zakochany w sporcie - był mistrzem Ukrainy w gimnastyce oraz boksie. Sport jest całym jego życiem, dlatego w przyszłości chciałby rozpocząć karierę jako trener personalny. Pokochał Polskę i świetnie się tu czuje. Aktualnie pracuje w firmie budowlanej. Oleh to bardzo ambitny i odpowiedzialny chłopak, który w każdej sytuacji zachowuje spokój ducha. Wychowany zgodnie z określonymi zasadami, którymi stara się kierować w życiu. Największym autorytetem jest jego ojciec i jak mówi, tylko jego się boi - tak przedstawiono Oleha na oficjalnej stronie programu.

Reklama

Wspominając swoje pierwsze chwile w "Big Brotherze" Oleh przyznaje, że bardzo się stresował. Zupełnie nie znał formatu programu, w dodatku podczas pierwszych dni niewiele się działo. Myślał nawet o dobrowolnym wyjściu z domu Wielkiego Brata.

"Nie wiedziałem co to jest za program. Nigdy nie oglądałem, nie wiedziałem, że to istnieje, ja w ciemno tam wchodziłem" - wspominał Oleh.

Później podczas kolejnych nominacji uczestnik obawiał się, że będzie to zakończenie jego przygody z programem. Jak wyznaje, przed opuszczeniem domu Wielkiego Brata miał sen, że odpadnie. Był więc przygotowany do wyjścia - i uważa, że w sumie lepiej się stało, przynajmniej z perspektywy jego związku z Magdą. Oleh ma jednak problem z ostatecznym wynikiem głosowania.

"Głosy się rozdzieliły, że ja miałem tylko o jeden procent więcej niż Łukasz. No, troszkę było przykro, że tak było to blisko" - zdradził.

Oleh przyznaje, że w domu Wielkiego Brata odkrył kilka swoich cech i nie wszystkie były pozytywne. Dowiedział się na przykład, ze jest osobą bardzo zazdrosną i emocjonalną. Cieszy się jednak z tych odkryć. Teraz może zacząć nad sobą pracować. 

"W życiu normalnym taki nie jestem" - przekonywał.

Oleh nie ma jednego faworyta wśród uczestników pozostałych w domu Wielkiego Brata. Jak przyznaje, wszystkich ich lubi i będzie się cieszył z wygranej któregokolwiek z nich. 

"Kto by nie wygrał, będę bardzo szczęśliwy" - zapewniał.

Oleh przyznaje, ze nie był zadowolony ze swojego życia przed wejściem do domu Wielkiego Brata. Co zamierza zrobić po programie? Czy zacznie realizować swoją pasję? W jego planach jest także miejsce dla Magdy...

"Ta draga, to doświadczenie i ta przygoda są niesamowite. I każdemu życzyłbym takiej przygody w życiu" - mówi o swoim pobycie w domu Wielkiego Brata.

Związek Oleha i Magdy był jednym z najczęściej dyskutowanych aspektów programu. Riaszeńczew uważa, że zakończenie programu pozytywnie wpłynie na ich relację. 

"Będziemy mieli dużo więcej lepszych emocji niż w tym domu, bo jednak... Ten pobyt był trudny. Mimo wszystko" - mówi Oleh.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Oleh Riaszeńczew | Big Brother 2019 | Magda Wójcik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy