Reklama

"Big Brother". Nowy romans? Widzowie są pewni

Igora Jakubowskiego i Izę Mączkę z "Big Brothera" łączy coś więcej, niż tylko przyjaźń? Od pewnego czasu widzowie reality show spekulują na temat ich domniemanego romansu. Pikanterii dodaje fakt, że Iza jest od Igora starsza aż o piętnaście lat. Niektórzy na temat ich relacji mają pewną teorię. Zdaniem części internautów Igor romansuje z Izą, bo... ma dość Magdy Zając.

Igor Jakubowski bez wątpienia jest najbardziej popularnym mężczyzną wśród żeńskiej części domu Wielkiego Brata. Sam chętnie adoruje kobiety, a i panie do niego chętnie lgną. W pierwszych dniach Jakubowski próbował podrywać Karolinę Wnęk, choć raczej bezskutecznie. Potem zbliżył się do Natalii, ale niewiele z tego wynikało, ponieważ ona szybko odpadła.

Kiedy w domu Wielkiego Brata pojawiła się Magdalena Zając, wydawało się, że będzie między nimi coś więcej. Ale gdy do grona mieszkańców dołączyła Angelika Głaczkowska, Jakubowski szybko zapomniał o Magdzie. Relację z Angeliką wydawał się traktować najpoważniej, jednak i ona nie trwała zbyt długo. Głaczkowska odpadła po zaledwie dwóch tygodniach udziału w "Big Brotherze".

Reklama

Po jej odejściu pomiędzy Igorem a Magdą Zając znów zaczęło sporo się dziać. Od tamtej pory spędzili razem już kilka nocy, nie szczędząc sobie czułości. Co działo się, kiedy kamery nie transmitowały na żywo wydarzeń z domu Wielkiego Brata? Widzowie mogą się tylko domyślać...

Choć od pewnego czasu wydawało się, że Igor Jakubowski i Magda Zając coraz bardziej mają się ku sobie, w relacjach mieszkańców domu Wielkiego Brata nastąpił zaskakujący twist. Widzowie zauważyli, że od niedawna Igor jest o wiele żywiej niż wcześniej zainteresowany Izą Mączką. Chociaż już wcześniej łączyła ich bliska, oparta na przyjacielskich stosunkach relacja, teraz coraz więcej osób zaczyna dopatrywać się między nimi romansu. Pikanterii dodaje fakt, że Igor ma 27 lat, natomiast Iza - 42, a więc dzieli ich spora różnica wieku.

Zdaniem niektórych, nagłe zacieśnienie ich więzi może wynikać z pewnego zamysłu Igora. Internauci sugerują, że Jakubowski chce w ten sposób pozbyć się Magdy Zając, którą nie jest zainteresowany. "Bokser teraz leci na Izę, a Zając zazdrosna okropnie" - zauważa jeden z widzów. "Bokser ostatnio całkiem przypadkiem podotykał sobie piersi Izy na molo, poprzytulał się i poświrował pawiana przy niej" - opisuje kolejna fanka show. "Myślę, że zrobił to celowo, aby Zając się odczepiła raz na zawsze", "Może chce takim zachowaniem doprowadzić, żeby Madzia Zając mu dała spokój" - stwierdzają inni internauci.

Według jeszcze innych osób specyficzną chemię między Igorem i Izą dało zauważyć się już dużo wcześniej. "Igor od początku leci na Izę, a że baby na niego same wchodzą, i to jeszcze po pijaku, to nie jego wina" - twierdzi jedna z internautek. "Iza go chyba intryguje - jest na dystans, to może jak wszystkie 'łatwe' mógł mieć, chce spróbować gdzie indziej. Bo wiadomo, co łatwe, nie jest pożądane" - rozmyśla inna. "Może i coś z tego będzie", "Pasują do siebie", "Oni nawet fajnie razem wyglądają" - komentują widzowie.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy