Reklama

"Big Brother": Kamil oświadczył się Ewie? Opublikował zdjęcie!

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys z "Big Brothera" zaręczyli się? Zwycięzca reality show opublikował zdjęcie, które rozpaliło internautów. Fani pośpieszyli z gratulacjami i zaczęli dopytywać o szczegóły.

Kamil Lemieszewski w objęciach Ewy Kępys podczas finału "Big Brothera 2"

Kamil Lemieszewski w połowie grudnia minionego roku został zwycięzcą drugiej edycji "Big Brothera" w TVN7. W trakcie trwania programu widzowie z wypiekami na twarzach śledzili jego relację z Ewą Kępys, której zjawienie się w domu Wielkiego Brata sporo namieszało.
Lemieszewski i Kępys od razu mocno się zbliżyli, jednak wkrótce na drodze do pełni szczęścia Kamilowi stanęła Natalia Dawidowska. Ewa miała zapałać uczuciem do uczestniczki nazywanej Natanem. Później przez długi czas nie mogła zdecydować się, z kim chciałaby być, natomiast ani Kamilowi, ani Natalii nie podobała się perspektywa tworzenia "trójkąta".

Reklama

Wkrótce problem Ewy rozwiązał się sam. Dawidowska po opuszczeniu "Big Brothera" odkochała się w koleżance z programu. Ich konfrontacja była dla Ewy dość bolesna. Po zakończeniu reality show Ewa i Kamil znów zaczęli być ze sobą bardzo blisko. Zamieszkali razem i spędzają ze sobą właściwie każdą wolną chwilę. Ich relacja, która oficjalnie rozpoczęła się w "Big Brotherze" - chociaż wciąż pojawia się wiele domysłów, że coś więcej mogło łączyć ich jeszcze przed programem - nabrała jeszcze większych rumieńców.

Po zakończeniu przygody w domu Wielkiego Brata zwycięzca "Big Brothera" i jego ukochana są niemal nierozłączni. Para spędziła razem również minionego sylwestra. Oboje podzielili się w mediach społecznościowych obszerną relacją ze wspólnie spędzonej nocy sylwestrowej, a jedno z opublikowanych przez Kamila zdjęć wbiło internautów w fotele. Lemieszewski pokazał bowiem na Instagramie fotografię przedstawiającą pudełeczko na biżuterię. Na zdjęciu Kamil ściska dłoń ukochanej.

"Just happened" - podpisał fotografię.

Opublikowany przez Lemieszewskiego na Instagramie wpis rozpalił jego fanów, którzy po zobaczeniu fotografii nie mają najmniejszych wątpliwości: Kamil oświadczył się Ewie. Posypały się gratulacje.

"Gratuluję, szczęśliwego Nowego Roku, zdrowia, miłości i spełnienia marzeń!", "Gratulacje! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku", "Wspaniale, kochani. Bardzo dobra decyzja, wszystkiego, co piękne dla was w Nowym Roku", "Coś pięknego!", "Ale się cieszę! Gratuluję z całego serca" - piszą internauci.

Podczas gdy jedni zdążyli już pogratulować zakochanej parze, inni czekają na potwierdzenie informacji o zaręczynach. Na razie żadne z nich nie zdecydowało się odpowiedzieć wprost.

Autor: Maria Staroń

Przeczytaj materiał na stronie RMF.

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje